2777
2789

﴿حتما حتما حتما بخونید خیلی مهمه حداقل نصفشو﴾

سلام

اکثر ما بخاطر بی اطلاعی نسبت به بختک ترس داریم و همین موضوع باعث شده یه عده براش افسانه و شایعه درس کنن، مثلاً جن امده بالا سرت و نمی‌ذاره نفس بکشی خب اگه اینجوری بود چرا ولت می‌کنه ؟مثلاً بکشتت پلیس و کارگاه پیداش میکنن و پاش گیره؟😂

بپردازیم به اصل مطلب:

بختک حالت و وضعیتی است که بدن هنوز درحال خوابه و فلجه ولی آگاهی ما و مغز ما بیداره

شاید بپرسید چرا بدن فلجه؟ خب دوستان ما درحین خواب طبیعتاً رویا میبینیم و تشخیص رویا بودنش در حال خواب زیاد ممکن نیس و اگه بدن فلج نشه با فرمان مغز ممکنه، رویا هامونو اجرا کنیم مثلاً آب دیدیم شرجه بزنیم و با کله میریم تو زمین و بدبختی به بار بیاد بخاطر همین بدن خوابه و مغز بخاطر دلایلی زودتر بیدار میشه و شما از نظر شعور و احساس بیدارید و وقتی می‌بینید بدنتون حرکت نمیکنه و فلجه سریعاً استرس میگیرید و قلبتون تند تند میزنه و نیاز به اکسیژن بیشتری پیدا میکنید و چون بدن درحال خواب جذب اکسیژنش پاییتره احساس تنگی نفس هم میکنید و فک میکنید نفس کشیدن براتون مشکله.

اما راه حل چیه؟

بهتره دستتون رو کشون کشون با آرامش ببرید سمت دهنتون و یکم گاز بگیرید خودتون رو سریعاً بیدار میشید و مشکلی پیش نمیاد

جالبه بدونید بخاطر یه سری کار تکنیک هایی وجود داره که طرف خودش خودش رو به این حالت می‌رسونه تا کارشو انجام بده

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

اره منم ب سختی دستمو میبرم سمت پام یا جای دیگه تا نیشگون بگیرم بتونم بیدار شم

آره راه حل سریع همینه

بعضیا زیاد اینجوری میشن و این کارو کشف می‌کنن و کمکم براشون عادی میشه مث من

2803
ولی من خواب بینم که خوابم و همش میگم بیدارم کنید یکی صدام کنه که بیدار بشم هر کاری میکنم واسه بیدار ...

باید خودت با دست خودت برا خودت مزاحمت ایجاد کنی متاسفانه تو اون لحظه خنحره غیر فعاله و فقط عضلات تنفسی کار میکنن

من ده ساله که درگیرشم یکساله که خیلی زیاد شده تقریبا یک شب درمیون دچار بختک خواب میشم خیلی زجرآوره بخاطرش افسردگی گرفتم آرزومه شبا راحت بخوابم همسرمم دیگه از دستم خسته شده اینقد باید خوابش بهم بریزه ومنو بیدار کنه من اصلا نمیتونم تکون بخورم یادستمو تکون بدم فقط به زور میتونم یه صدایی از خودم درببارم مثه ام ام امممممم اینو فقط میتونم بگم بعد همسرم باصدام بیدار میشه منوبیدار میکنخ بخدا دیگه خستم آخرش یه شب سکته میکنم

من دستمم بی حسه اصلا نمیتونم تکون بدم

خیلی زور بزنی شاید بشه نشد فقط باید صبر کنی و سعی کنی چشماتو باز کنی

و مغزت هم کمکت می‌کنه اگه یکم طول کشید اشکالی ندارد عضلات تنفسی و قفسه سینه کاملا غیر فلنجن و مشکلی پیش نمیاد

من اصلا نمیتونم تکون بخورم، خودتون نوشتین بدن فلجه، بعد چجوری بدن فلج رو تکون میدین؟ 

من فقط از حنجره یه صدای زوزه مانند در میارم   بغل دستیم هر کی باشه بیدارم میکنه

من ده ساله که درگیرشم یکساله که خیلی زیاد شده تقریبا یک شب درمیون دچار بختک خواب میشم خیلی زجرآوره ب ...

سلام

چرا قبل خواب آیه الکرسی نمیخونی؟

انسان ممکن الخطاست؛ اما،جایز الخطانیست!. و بگو که بارالها مرا (همیشه به هر جا روم ) به قدم صدق داخل و به قدم صدق خارج گردان و به من از جانب خود حجت روشنی که دائم یار و مددکار باشد عطا فرما.. سوره مبارکه اسرا آیه 80 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله ... الان ASfaa هستم.خداجونم شکرت
من ده ساله که درگیرشم یکساله که خیلی زیاد شده تقریبا یک شب درمیون دچار بختک خواب میشم خیلی زجرآوره ب ...

یا خوابت تنظیم نیس یا بیش فعالی داری و نشخوار ذهنیت زیاده.

بهتره دکتر بری و برا آرامش مدیتیشن کنی یا کارای دیگه‌ای که آرامتر می‌کنه

من اصلا نمیتونم تکون بخورم، خودتون نوشتین بدن فلجه، بعد چجوری بدن فلج رو تکون میدین؟  من فقط ا ...

بشخصه تونستم خیلی به سختی دستمو به دهنم برسونم.

فلکه که آره ولی مطلق نیست وگرنه تو خواب غلت نمیزدیم

2801