2733
عنوان

با شوهرم دعوام شد شدید بیاید

295 بازدید | 16 پست

شوهره من از اوناس که حتی اگر خیانت کنه ام میندازه گردن من میگه تو مقصری و یکاری میکنه من معذرت خواهی کنم اینو همین اول گفتم بدونید چجور آدمیه

باهم قرار گزاشتم ظهر بریم بیرون برای پسرم لباس بخریم از اونجام شام بریم بیرون که لحظه آخری کنسل کرد گفت نمیشه گفتم خب عب نداره بریم شام گفت اونم نمیشه میخام برم هیت من چیزی نگفتم اما خب ناراحت شدم دندون دردمم گرفته بود خیلی حالم بد بود 

شوهرم خودش نرفت هیت انداخت گردن من که آره نمیرم و فلان تو نزاشتی قیافه گرفتی من باز هیچی نگفتم همش گفتم دندونم درد میکنه گف وقت بگیر برو دندون پزشکی فلان جا گفتم اونجا کارش خوب نیست شروع کرد آره حتما باید بری بهترین جا من تورو آدمت کردم بهت زیادی بها دادم بازم من از درد هیچی نگفتم اومد جاشو انداخت گرفت خابید من از حاله بدم گریه میکردم به هق هق افتاده بودم مسکنم نداشتیم از خواب بیدارش کردم صداش کردم بره مسکن بخره برگشت گف اسمه منو نیار دیگه 

بازم من جوابشو ندادم 

بعد از چن دقیقه داد زد اه ساکت شو دیگه صدات رو مخمه واقعا صدای شکستن قلبمو حس کردم دیگه طاقت نیاوردم گفتم امروز از ته دلم نفرینت کردم همش میگف بزار صب بشه تکلیفتو یه سره میکنم منم جامو جدا کردم با نوزادم اومدم اتاق خابیدم 

واقعا نمیدونم چیکار کنم شما بگید از فردا چیکار کنم؟

خدا❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی ببخشید ولی چقدر بچه اید

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

منم باشوهرعنترم امشب دعوام شد.البته منکه کم نیاوردم یکی گفت شش تاشنفت بعدم تا صدای زنگ در اومدفهمیدم برادرش پشت دره اومدم تواتاق چشاموگرفتم مثلا گریه داداشش خبرازدعوانداشت اومدهرچی صدام زدجوابش ندادم اومداتاق دیدمن گریه میکنم پرسیدچته آجی اینقدرپرش کردم که رفت نزدیک بودبزنن توسرهم   

آخرسری هم گفت آجی پاشوبریم خونه خودمون شوهرمم اومدگفت کجابره من بدون زنم خوابم نمی‌بره اصلا غلط کردم ببخشید  

دوس دارم بدونم از چه نظر میگی 

از این نظر که نتونستین بدون کینه و بغض با هم صحبت کنین. شوهرت یهو اخلاقش عوض شد؟ قرار کنسل شده شما گفتین باشه، اونم بداخلاق شد؟ خوب شاید شما یه رفتاری داشتین و اونم بی اعصاب بوده و تحمل نکرده

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

همشون همینن عزیزم خودتو ناراحت نکن 

با پسر نازت خوش باش 

منم سه روز از سر درد میگرن به حال مرگ بودم یه بار نگفت حالت چطوره خوب شدی یا نه

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

هیچی به جای سکوت بهش بگو هرچی تو دلته 

اون الان با سکوتای تو چی رو بفهمه 

حتی قلبتم میشکنع بهش بگو به جای اینکه بگی نفرینت کردم بگو دلم و شکستی

من همیشه نگران تو هستم همیشه مریض که میشی استرستو دارم توقع داشتم تو هم بهم توجه کنی همیشه تو حرفاتم بگودوسش داری و به خاطرش خیلی کارا میکنی این کلمه خودش یه عامل خوشبختی بین زنو شوهر 

من احساس میکنم انقدر چیزی نگفتم پررو شده

نبایدخودمون دست کم بگیریم بزاریم توسری خورباشیم چرا اوناحق دارن هرچیزی بگن ماحق نداریم جواب بدیم ؟

نه من باسیاست رفتارمیکنم پدرشومیارم جلوچشماش اماتوجمع چنان مظلومم همه فک وفامیلاش اندازه دنیامنومیخوان بهش میگن حیف اینکه زن توباشه بااون اخلاق ......ت

تازه میگن این زن گ...ه   ش هم برات زیاده   

2706