2733

میگن از طریق حرکات اصلاحی و غضروف سازی قد بلند میشه به نظرم منطقیه

شما تجربه‌ی خرید اینجور پکیج ها رو داشتین؟

تعداد رای : 11
نظرسنجی
دروغ
10
90%
واقعیت
1
9%
🤍🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دروغه باورنکن

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

1)

اگه موارد زیر مثل

قوز گردن

گودی کمر

پای پرانتزی یا پای ضرب دری 

دارید.

با اصلاحشون افزایش قد پیدا می کنید.

2)

با دکتر غدد هم صحبت کنید، اگه صفحات رشد باز باشند، از طریق آمپول و ی سری ورزش ها قدتون بلند کنید

مورد یک پکیج پوشش میده.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
1) اگه موارد زیر مثل  قوز گردن گودی کمر پای پرانتزی یا پای ضرب دری  دارید. با اصلا ...

مورد دوم هم ارثی هست! 

و اینکه میانگین ارث تون، قد شما میشه.

بلند تر یا کوتاه تر نمیشید مگر اندک.

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
مورد دوم هم ارثی هست!  و اینکه میانگین ارث تون، قد شما میشه. بلند تر یا کوتاه تر نمیشید مگر ا ...

میانگین قد ارثی رو حساب کردم باید ۱۶۰ باشم که نیستم شاید بخاطر مورد اول باشه که اشاره کردید گودی کمر و...

🤍🩶🖤
میانگین قد ارثی رو حساب کردم باید ۱۶۰ باشم که نیستم شاید بخاطر مورد اول باشه که اشاره کردید گودی کمر ...

همینا دو سانت تاثیر گذار عزیزم. اکثر ما ایرانی ها گود کمر قوز گردن داریم.

اگه یوتیوب دارید فیلم های اصلاحی ببینید. ویدئو امین قسمتی نگاه کنید

2706