2777
2789
عنوان

زیادی دل میسوزونم واس شوهرم؟؟؟؟

195 بازدید | 15 پست

از نظر مالی 

و اینکه به خودم سخت بگذره اون راحت باشه خودم تو دردسر بیفتم اون نیفته

زیاده روی میکنم 

بخواد اجارررره بده خودش واسش مهم نیست من حرصش میخورم میگم نده میریم جای کوچیکتر بیخواد واسم اژانس بگیره میگم نکن دو قدم میرم خودم در صورت که خودش همجا با ماشین خودش و تاکسی میره بنظرتون زیاد روی میکنم ؟؟

مریض میشم میگم خوب میشم دکتر نمیخواد در صورت که خودش کوچکترین مریضی میره دکتر البته میگه بهم بریما  اون  خودم قناعت میکنم

اشتباه محض، زیاده روی داری میکنی اونم خیلی زیاد

دخترم تمام زندگیم🤗 ممنون میشم هم نظر نیستی ریپ نزنی زدی دیگه عواقب تعلیقی یا قهوه ای شدنت دست خودته گلللم🤣لطفا ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کن🥲ممنونم دوست خوبم❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

زتی ک خرج نداره ارج نداره خرج تو نکنه خرج کس دیگه میشه سعی کن براش بهترین بپوشی بهترین آرایشگاه بری با کوچک ترین مریضیم بری دکتر بزار ببینه ک برا خودت ارزش قائلی تا اونم ارزشتو نگه داره 

دست خودم نیست میگم جای دیگه میزنیم به یه زخم چکار کنم

خیلی زود ارزشتو از دست میدی جوری ک دیگه کلا نه برات دل میسوزونه نه دلش میاد خرجت کنه یا چیزی بخره برات، تعادل حفظ کن من خودم خیلی میسازم ولی گاهی حس میکنم داره پرو میشه از پس انداز برا خودم یچی میخرم بفهمه منم خرج دارم

دخترم تمام زندگیم🤗 ممنون میشم هم نظر نیستی ریپ نزنی زدی دیگه عواقب تعلیقی یا قهوه ای شدنت دست خودته گلللم🤣لطفا ی صلوات یا حمد برای برآورده شدن حاجتم مهمونم کن🥲ممنونم دوست خوبم❤
زتی ک خرج نداره ارج نداره خرج تو نکنه خرج کس دیگه میشه سعی کن براش بهترین بپوشی بهترین آرایشگاه بری ...

بقیه خرجا میکنم اونم زیاد واس همین دوست ندارم از این طرفا بره فشار

خیلی زود ارزشتو از دست میدی جوری ک دیگه کلا نه برات دل میسوزونه نه دلش میاد خرجت کنه یا چیزی بخره بر ...

من خرجم خیلی زیاده واس خریدو تفریح و ... سر اینچیزا زیادی راه میام

سلام منم چیزای مختلف اینطوری بودم و‌گاهی هستم

میدونید آخر این زیاده روی چیه؟ یک روزی سر یک چیزی نارتحت می‌شید بعد غصه میخورید میگید چرا زیاده روی کردم. اگه از امشب خواستید زیاده روی نکنید، کوتاهی هم نکنید که همیشه خرج بزارید دستش بهترین کار آدمیزاد متعادل بودن و افراط و تفریط نداشتن هستش که اتفاقا سخته...  سعی کنید پر خرج نباشید که هر روز هرچی دست یکی دید بخواد،  اصلا هم خرج نکن بمونید هم ، نباشید ، یک حد وسط نگه دارید نه خودتون زده بشید اگه یکوقت شکرآب شد یکی دوساعت نه همسرتون بالاخره شکر آب شدن هم نمک زندگیه. زیاد که آدم سختی بده به خودش ممکنه بزنه سیم آخر زیادم بیخیال باشه میشه زحمت برای دیگران

پس حد وسط باید نمرین کنیم 

🔴 سلام این حساب توسط دو کاربرخانم و آقا قابل بررسیه موقع نوشتن کلمات دقت کنین✅👈😱 آیا میدانید؟!😱  اولین موجودی که مقایسه کرد شیطان بود 👺😱 گفت خدایا این از گِله و من از آتشم و ۶ هزار سال عبادت کردم!!! توی سایت؛ تاپیک های که میگن بیاید از خوبی های شوهرتون یا بدیش بگید یا از حقوقتون، از کادوی تولد یاروز زن، عکس از زندگی یا هر تایپک سمی و حال بد کن که سبب ایجاد مقایسه میشه متنفرم و حتما تذکر میدم،چون شما فکر نمیکنید در بطن این تایپک ها، دیگرانی حسرت میخورن 😱 زندگیمونون رو تو چشم نکنیم اگه خوبی داریم نزاریم کسی حسرتش رو بخوره این حسرت برکت زندگیمون رو قطعا کم میکنه👌یکی از مصداق های شکر نعمت اینه نزاریم کسی حسرتش رو بخوره اگه هم ناراحتیم که تایپک میزنیم شوهر شماهم فلانه؟و بمهانه؟ شک نکنید بقیه هم گرفتاری دارند فقط از قدیم گفتن هیچ ماست فروشی نمیگه ماستم ترشه!! پس فکر نکنید فقط شما مشکل دارید نه شما فقط از زندگی بقیه خبر ندارید و ظاهر قضیه رو میبیند یادتون نره✅👈 هییییچ هیییچ ماست فروشی نمیگم ماستم ترشه! هیچ کس نمیاد کمبود و کسری زندگیشو لو بده !  پس چه موضوع خوب چه موضوع بد، لطفا اینقدر تایپک مقایسه نزنید درست نیست!! فکر کردن خیلی خوبه وقتی فکر میکنیم کمتر اشتباه و بهتر عمل میکنیم عیبمونم میفهمیم🛑،✅ قلم میزنیم به نیت افزایش آگاهی ✅ مرضیه کشوری یک مربی خوب برای افزایش سیاست در زندگیه،✅ دوره زندگی مومنانه هم در تنها مسیر آرامش خوبه✅ کانال ایتای  تربیت جنسی فرزندان علی میریان، عالیه اینم آیدیش alimiriyan ✅، اینارو معرفی کردم چون آدمیزاد نیاز به آگاهی داره تا بتونه رشد کنه، کسی که آموزش نبینه و بشینه پشت فرمون، تصادفشم زیاد میشه! پس آموزش ببینیم 🙏✅ راستی اگه تنهایی یا میخوای آروم بشی، وضو بگیر چند دقیقه با خدا خودمونی حرف بزن،اگه امتحان نکردی طبیعیه باور نکنی چقدر موثره! بگو خدایا فلانی دلم شکست بگو کوچولو هستم توانایی حل مشکلم رو ندارم تو کمکم کن بگو فقط تویی برام، عزیزانم هم هدیه تو هستن، خیلی وقتا خطر رو ازم دور کردی که خودم نفهمیدم... بگو کمکم کن حست کنم، چرا با همه میخوایم حرف بزنیم اما از منبع آرامش دوریم؟؟ هر روز باهاش حرف بزنیم👌✅
2801