2777
2789
عنوان

هر کی از قرص آسنترا نتیجه گرفته بیاد🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 42336 بازدید | 211 پست
اینکه مدام فک کنی موهات تراشیدن برای شیمی درمانی همیشه خودمو تجسم میکنم 😓😓😓😓

چقدر شبیه همیم همین الانم چند روزه دکتر آسنترارو بهم داده دستو پاهام مور مور میشدن گفتم حتما ام اس دارم رفتم دکتر گفت اضطرابت خیلی زیاده

خدایا منو مسبب شکستن دلی قرار نده
میدونم بخدا ولی نمیتونم خودمو اروم کنم یه مدت فکر میکردم سرطان معده دارم بزور بردنم اندوسکوپی دکتر گ ...

وای تو خود منی دقیییقا منم همین حالو دارم از این دکتر به اون دکتر 🥺🥺🥺

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

چقدر شبیه همیم همین الانم چند روزه دکتر آسنترارو بهم داده دستو پاهام مور مور میشدن گفتم حتما ام اس د ...

از مور مور نگم برات که من چند ماه درگیر بودم هر دکتری رفتم نمیفهمیدن چیه خودم فهمیدم از اعصابمه الانم گاهی میاد و میره دیگه بش اهمیت نمیدم قبلا فکر میکردم ی بیماری سرطانی چیزی دارم علائمشه الان ک میدونم از اعصابه دیگه مهم نیس حتی کام و زبونمم مور مور میشد پاهامو تو کفش میکردم دلم میخواس در بیارم به حدی مور مور میشد ک خدا میدونه

2802
از مور مور نگم برات که من چند ماه درگیر بودم هر دکتری رفتم نمیفهمیدن چیه خودم فهمیدم از اعصابمه الان ...

من الان همینجوریم همش فکر میکنم ام اسه از ام آر آی هم میترسم برم که مطمئن شم یعنی فوبیای جای تنگ دارم به حدی حالم بد میشه که تپش قلب شدیدو حالت تهوع میگیرم میدونم برم تو دستگاه ام آر آی حالم بد میشه

شما منگی و گیجی هم داری ؟ من از برج ۳ دارم میگن از اعصابه احساس غش هم دارم 

آره گیجی رو دارم یوقتایی اما اینکه نشستم یهو تپش قلب میگیرم تنگی نفس میگیرم یجور حالم بد میشه که انگاری همین الان میخوام بمیرم بی دلیل رو وکثرا دارم دیگه خسته شدم دلم برای خانوادم میسوزه همیشه هم فکر میکنم مریضم یه سردرد میگیرم یه دلدرد میگیرم فکرم هزار راه میره

گاهی وقتا میگم مگه یه روز دوروزه تا کی باید اینطوری زجر بکشم خسته شدم الانم فقط تمرکزم روی سرطان خون ...

دور از جونت به خدا همش از فکرو خیاله از اعصابه هزارتا درد درست کرده برامون من دیشب تولدم بود اما اینقدر حالم بد بود نه شام تولدمو خوردم نه کیک این آسنترا لعنتی داره داغونم میکنه 

منم ۴ روزه شروع کردم بیقرارم دستم درد میگیره سرگیجه دارم انگار فشارم یا خیلی پایینه یا خیلی بالا و ا ...

تحمل کن نهایت دو هفته است خوب میشه بهتر از یه عمر تحمل وسواسه که بنظر من اصن تحمل نمیشه!!!!!

اره عزیزم صبح. بخاطر وسواس میخوری فکری ؟

آره هم وسواس فکری هم استرس و اضطراب بیش از حد زندگیمو مختل کردن به خدا سر هر چیزی یه استرسی میگیرم که نگو بی جون میشم اصلا فکر کردم این قرص کمکم میکنه ولی قعلا که ۴ روزه حالم بده

تحمل کن نهایت دو هفته است خوب میشه بهتر از یه عمر تحمل وسواسه که بنظر من اصن تحمل نمیشه!!!!!

وسواسو شاید بتونم تحمل کنم ولی این اضطرابو نه به خدا همش حالم بده

من الان همینجوریم همش فکر میکنم ام اسه از ام آر آی هم میترسم برم که مطمئن شم یعنی فوبیای جای تنگ دار ...

اگه مور مور میشی از اعصابته من دوسال پیش دوهفته راه نمیرفتم میگفتم نمیتونم ام اس دارم همش مال اعصاب ولی نمیخوایم قبول کنیم 

2801