2777
2789
عنوان

من میخوام بهترین مادربرای فرزندم باشم❤❤❤

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 99 پست
مامان دوتفنگدار بچه هاتاوقتی کوچیکن میشه روشخصیتشون تاحدودزیادی کارکرد ولی دیگه وقتی شخصیتشون شکل گرفت وعادت کرد هیچجورنمیشه تغییرشون داد مامان دوتفنگدار یادمه تاپیکتوعزیزم چقدر خوب که تونستی انقدربااراده خودتو کنترل کنی منم گاهی سرغذانخوردن دخترم باصدای بلندحرف زدم ولی جالبه که همینکه صدام میخوادبره بالادخترم میگه اااااا مامان اذیتم نکن. .....دلم میخواد انقددددرصبوربشم که بتونم درکش کنم وخودموکنترل کنم براهمین میگم نیازدارم کمکم کنین
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
اختارداری خااااانوم.......طلایی جان هیچی مثل حرف زدن رودخترمن تاثیرنداشته. ......یعنی معجزه میکنه. ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها فک نکنید اگر تمام روز و وقتتون رو صرف بچه کنید مادر خوبی هستید. به خودتون هم اهمیت بدید . کتاب بخونید ورزش کنید بزارید بچه هاتون هم با شما همراهی کنن. بجای دیدن سریالهی بی سر و ته با بچه هاتون کتاب بخونید و بازی های خلاقانه انجام بدید به پسرهاتون کارهای خونه رو یاد بدید و از شوهرتون بخوایید وقتی داره کار فنی انجام میده دخترتون رو هم شریک کنه مثلا اون پیچ رو بده . اون چسب رو بده . بزارید بچه هامون یاد بگیرن که کار خونه وظیفه زن تنها نیست . یا یه زن هم میتونه شیر آب خونه رو تعمیر کنه . بزارید شخصیتهای قوی داشته باشن
منتظر خبرهای خوبم
بچه ها حتما حتما تو یه حرفه فعالیت کنید . حالا چ هنری چه ورزشی هر چی. همیشه این باعث افتخار و غرور خودتون همسرتون و فرزندتون میشه . مادر شاد کودک شاد . بچه ها خستگی رو درک نمیکنن پس باید برای خودمون هم برنامه ریزی کنیم
منتظر خبرهای خوبم
یه چیزجالب دخترم دوماهی میشه دستشوییشوخیلی نگه میداره. ....ازاطرافیان شنیدم که عفونت ادراری میاره ودرآینده براش معضل میشه. ...... چندباری که خودشونگه داشت بهش گفتم آگه نری دستشویی دعوامیشی. ....... ازفرداش راه میرفت هرکار به باباش میگفت وباباش انجام نمیداد میگفت مثلااگه چراغوروشن نکنی دعوامیشیا 😐 رفتم بهش گفتم من که این حرفوبهت میزنم چون وقتی نری دستشویی مریض میشی ودل دردمیگیری ومنم دلم نمیخواددخترم مریض بشه وببخشیدمامان دیگه این حرفونمیزنم .........این حرفوبهش زدم دیگه این جمله روتکرارنکرد این یه موردخیلی کوچیک بودولی چون جمله م خیلی دستوری وتابلوبود فهمیدم چه تاثیری گرفته وگرنه بچه هاتوکوچکترین مسائل ازماالگومیگیرن ومامتوجه نیستیم
طلایی کاملاموافقم. ...من خودم خیلی اهل کتاب خوندنم البته الان خیلی کمترشده وحالادخترم باکتاب اخت گرفته ووقتی دستم کتاب میبینه بدونکوچکترین مزاحمتی کتابودفترشومیاره کنارم میشینه
دخترمن۲/۵.....منم فقط مشکل بدغذایی وبدخوابی بادخترم دارم. ......توبقیه رفتاراش خیلی منطقی وصبوره ولی دررابطه باغذاخوردن اصلا یکی دیگه میشه ....لحظه غذاخوردن باورم نمیشه این همون دختربامنطق وآرومه. ...یهومیشه یه بچه لجباز
اره شمیم جان دارم شدید روی خودم کار میکنم دیگه کمتر عصبی میشم به حرفاشون گوش میدم چند عفته پیش صب توی گوشی مشغول بودم پسرم هی اذیت میکرد منم گفتم برو با اسباب بازیهات بازی کن هی از سر بازش کردم اخرش جیزی گفت تکونم داد گفت کاشکی تو مامانم نبودی خیلی ناراحت شدم. از اون موقع دیگه روزا خیلی کم گوشی دستم میگیرم باهاشون بازی میکنم میشینم باهاشون کارتون میبینم خیلی لذت بخشه
یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
بچه ها این تاپیکوهمیشه بیارین بالا. .....ازهمه رفتارای خوب وبد وهمه تجربه هایی که ازش گرفتیم بیایم بگیم. .......من میخوام دخترم درآینده به خودش وخانوادش افتخارکنه........
طلایی من همیشه امیددارم دخترم بزرگتربشه خوب میشه😕بااین حساب اصلارو اینچیزاحساب نکنم دخترمنم ۹۰درصدمواقع قفله
2801