2777
2789
سلام دخترگلم ازت خبری ندارم نگران شدم گرچه خودم اینقدرازفوت شوهرم داغونم که حدوحساب نداره نمیدونم چر ...

سلام مادر گلم فداتون بشم خدا صبرتون بده من نمیدونستم وگرنه زودتر بهتون تسلیت میگفتم خدا رحمتشون کنه ان شالله با امام حسین محشور باشن و جاشون تو بهشت باشه،قربون محبتتون شرمنده کردین من باید ازتون احوال پرسی میکردم چند وقت بود سایت نمیومدم امتحان داشتم ممنون از دعای خیرتون

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرانک جون سلام چطوری عزیزم😘 منو شناختی ؟ همونیم ک مشکل جرم خمیری کف سر و پلی کیستیک داشتم یادمه ت ...

سلام عزیز ممنون مرسی راستش نه اینقدر این چند وقت بخاطر مشکلم با آدمای مختلف صحبت کردم به جا نمیارم شرمنده،نه من خوب نشدم همچنان درگیرم

سلام عزیز ممنون مرسی راستش نه اینقدر این چند وقت بخاطر مشکلم با آدمای مختلف صحبت کردم به جا نمیارم ش ...

دشمنت شرمنده منم اولش نشناختم بعد اسمت یکم اشنا اومد دیدم عه این همون دوست دایرکتمه که 😘 گلم شامپو کتوونازول یا دمودکسیلین هم نزدی ؟ کلا دکتر نرفتی براش کاری نکردی ،

2799
سلام مادر گلم فداتون بشم خدا صبرتون بده من نمیدونستم وگرنه زودتر بهتون تسلیت میگفتم خدا رحمتشون کنه ...

سلام عزیزدلم ....الهی شکرکه حالت خوبه نگران شدم ان شاءالله درامتحانات موفق ودرزندگی خوشبخت بشی ....الهی آمین 

فرانک دلم پراز غم وغصه شده نمیدونم چکنم خیلی حالم بده وداغونم دعا کن خدا بهم صبربده....😢

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
سلام عزیزدلم ....الهی شکرکه حالت خوبه نگران شدم ان شاءالله درامتحانات موفق ودرزندگی خوشبخت بشی ....ا ...

فداتون بشم مادر گلم ممنون از دعای خیرتون،باور کنید حالتون رو درک میکنم خیلی سخته عزیزی که هزار تا خاطره باهاش داری یکباره از کنارت پر بکشه ان شالله خدا به دلتون آرامش بده من خودمم هنوز بعد از دو سال نتونستم با مرگ بابام کنار بیام واقعا مرگ عزیز خیلی سخته با تمام وجودم دعا میکنم حال دلتون خوب بشه 

دشمنت شرمنده منم اولش نشناختم بعد اسمت یکم اشنا اومد دیدم عه این همون دوست دایرکتمه که 😘 گلم شامپو ...

چرا ۵ تا دکتر رفتم فایده نداشت ولش کردم کتوکنازول رو زدم فایده نداشت اما اون یکی رو نه

فداتون بشم مادر گلم ممنون از دعای خیرتون،باور کنید حالتون رو درک میکنم خیلی سخته عزیزی که هزار تا خا ...

عزیز دل منی .....ان شاءالله خدا پدرومادرتون بیآمرزه وبهترین جایگاه رواون دنیا بهشون بده وازمیوه های بهشتی سیروازآب حوض کوثرسیراب شون کنه....الهی آمین 

اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
عزیز دل منی .....ان شاءالله خدا پدرومادرتون بیآمرزه وبهترین جایگاه رواون دنیا بهشون بده وازمیوه های ...

ممنون مادر گلم از محبتتون،لطف کردین ممنون از دعای خیرتون🥰🥰🥰ان شالله همیشه سالم و تندرست باشید و سایتون بر سر ما مستدام باشه الهی آمین

سیکلوزینک اویدرمم تعریف میکنن ضد شورس  پس اگ با کتوونازول نرفت احتمال زیاد مایت باشه

اینو هم زدم دکتر بهم داد ولی اثر نداشت

بکی میگه درماتیت سبوره،یکی میگه پسوریازیس

اه ینی کمم نمیشد حتی مقدار جرما ؟ با رنگ مو چی ؟ من رنگ کرده بودم تا سه روز جرم نداشت سرم قرچ قرچ میکرد انگار تمیز کرده بود اون جرمارو 

راستی تست دمودکس مایتم بده اگ تهرانی