2777
2789
نه من مشکل شدید ریزش مو دارم موهای صورتم زیاده که بیخیالش هستم وای ریزش موهام امونم رو بریده

منم شدید ریزش مو دارم وقتی که مضطربم دوبرابر میشه

من بچه خوب مردم بودم که همه به بچه هاشون میگفتن از تقواگلی یاد بگیر ولی مامان بابام قدرموندونستن  تا تونستن اذیتم کردن🤍 و هرشب قبل اینکه بخوابم  به خدا میگم که امشب تمام کنم وفردا بیدارنشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا برای منم همین طوره

ان شاءالله هم مشکل من هم مشکل شما حل میشه

من بچه خوب مردم بودم که همه به بچه هاشون میگفتن از تقواگلی یاد بگیر ولی مامان بابام قدرموندونستن  تا تونستن اذیتم کردن🤍 و هرشب قبل اینکه بخوابم  به خدا میگم که امشب تمام کنم وفردا بیدارنشم 
2796
ممنون عزیز

سلام عزیزم شرمنده مبکمدمن تاپیک چند سال پیش شمارو خوندم ابروی من شوره داره و یهو میخاره و ریشه ش درد میگیره انگار و دست میزنم کنده میشه چیکار کنم چی بخرم  بزنم ؟ تو رو خدا بگید ابروم خالی شده 🥺😞

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️
سلام عزیزم شرمنده مبکمدمن تاپیک چند سال پیش شمارو خوندم ابروی من شوره داره و یهو میخاره و ریشه ش درد ...

سلام عزیزم منم درگیرم هنوز خوب نشدم دقیقا همین که گفتین منم همین طورم

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
سلام عزیزم منم درگیرم هنوز خوب نشدم دقیقا همین که گفتین منم همین طورم

عزیزم بیا که فک کنم مشکلت حله😍😍😍😍👍👍👍👌

من دو روز پیش برای قارچ ناخونم رفتم پیش دکترم گفتم ابرومو و موهام شوره داره میخاره می‌ریزه یه شامپو داد برای موهام گفت ب ابروت هم بزن بخدا دیروز حموم بودم ب ابروم هم زدم اصلا شوره نزد از دیروز نمیخارع ابروم و شاید دو تا ریخته کلا منی که قبلاً ده بیست تا می‌ریخت ابروم 

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️
عزیزم بیا که فک کنم مشکلت حله😍😍😍😍👍👍👍👌 من دو روز پیش برای قارچ ناخونم رفتم پیش دکترم گفتم اب ...

چه شامپویی؟

چه شامپویی؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13388272/%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%88-%d8%b1%db%8c%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d8%a8%d8%b1%d9%88%d9%87%d8%a7%d8%b4-%d8%ae%d9%88%d8%a8-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%ac%d8%a7

سلام عزیزم خوبی میشه بیاین این تاپیک 

درمان شدید؟

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
سلام عزیزم شرمنده مبکمدمن تاپیک چند سال پیش شمارو خوندم ابروی من شوره داره و یهو میخاره و ریشه ش درد ...

این تاپیکی که پایین لینک گذاشتم بیا

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
https://www.ninisite.com/discussion/topic/13388272/%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d9%88%d8%b1%d9%87-%d9%8 ...

سلام عزیز ممنون از توضیحی که دادی؟فقط آب برنج رو میزدی به ابرو یا برنج رو آسیاب میکردی میزدی به ابرو؟برای شما هم ریزش داشت؟من امروز سیب زمینی زدم ولی بعدش خشک شد دور ابروم برای شما هم همین طور بود؟با چیزی چربش میکردی؟

سلام دخترگلم ازت خبری ندارم نگران شدم گرچه خودم اینقدرازفوت شوهرم داغونم که حدوحساب نداره نمیدونم چرا یهو دلم نگران ت شد 

ان شاءالله خوب وسلامت باشی ....آمین 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین