2777
2789
عنوان

یک سوال در مورد بدن زن

1243 بازدید | 43 پست

خانوما من تا اون حد شکم ندارم سینه ها و باسنم هم کاملا زیبا و نرماله روم هم دارم تنها و تنها یک ایراد دارم اونم 🥺🥺🥺گودی بغل ران هستش که کلا اعتماد به نفس رو ازم گرفته 

از اینستا ورزش مخصوص گودی ران رو درآوردم به نظرتون درست میشه یکم خیلی کم 

یا همین ورزش ها باسنمو آب می‌کنه  لطفا نظر بدید با کش مینی لوپ ورزش میکنم البته شروع نکردم 

خدایاااا شکرت بخاطر نعمت بزرگی که بهم دادی کمکم کن بتونم خوب از پس بزرگ کردنش بربیام   خدایا شکرت بخاطر زندگیممممممم🌿♥️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
ینی تنها دغدغه زندگیت چال ک.ونه؟؟؟؟

😕😕مگه هر کی تاپیک میزنه از دغدغه حرف میزنه ناراحتم می‌کنه این گودی  

خدایاااا شکرت بخاطر نعمت بزرگی که بهم دادی کمکم کن بتونم خوب از پس بزرگ کردنش بربیام   خدایا شکرت بخاطر زندگیممممممم🌿♥️
دیگه ببخشید دغدغش عین شما در سطح امنیت ملی مهم نیست😐

همین رو بگو 🥺🤧

من اگه جای تو بود خوشبخت عرین ادم دنیا بودم

انشالله میشی عزیزم خودمم از ۸۰ کیلو به اینجا رسیدم 

من که متوجه نشدم کجا رو میگی😑ولی بیخیال انقدر تو خودتون دنبال عیب و ایراد نگردین 

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد
😕😕مگه هر کی تاپیک میزنه از دغدغه حرف میزنه ناراحتم می‌کنه این گودی  

اشتباه میکنی دیگه همین گودی باعث میشه باسنت خوشکلتر به نظر بیاد

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴

اینجور که گفتی خوش هیکلی اون گودیم به چش نمیاد 

همسرم ودخترای گلم شما بهترین هدیه های خدا هستین خیلی دوستتون دارم .خدایا یه معجزه کن منم صاحبخونه شم یه خونه مستقل مال خود ِ خودم . 
من که متوجه نشدم کجا رو میگی😑ولی بیخیال انقدر تو خودتون دنبال عیب و ایراد نگردین 

اشتباه میکنی دیگه همین گودی باعث میشه باسنت خوشکلتر به نظر بیاد

ن عزیزم باعث شده باسنم از جلو دیده نشه اصلا 

2801