2733

خیلی کسل و بیحالم نمیتونم دس به کاری بزنم🥺🥺

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهنگ شاد بزن و یه قری بده 

همیشه همین کارو میکنم

برام آرزو کنید‌ حداقل از این به بعد زندگیم و که خودم میخوام بسازمش‌ با این سن کم .بتونم موفق شم و آرامش داشته باشم 😊🌸💗
همیشه اینجوری ؟ اکه همبشه باشه از افسردگیه ،من دارو میخورم خیلی بهتر شدم ،رو خودتم باید کار کنی  ...

با این وضع زندگیم قطعا افسردگی دارم

نوروبیون بزن، قرص ویتامین دی و آهن فراموش نشه

نوروبیون چیه؟

خیلی دوس دارم باشگاه

ولی جوری شدم که از بیرون رفتنم متنفرم

آمپول کلا ویتامین ب،

واقعا‌ خوبه برا انرژی و اینا؟