2777
2789

فرض کن در باز شود ناگهـان... 

برسد منجی؛ آقا صاحب الزمـ💚ـان😍🥺

به به چه حال خوشی...عجب روزگاری...

صبح امید می‌دمد به خانه ها...بهـارمی‌آید تازه میشود جوانه ها🌱پر می‌شود زمینِ پر از جور؛ از عدالت..

تن آسوده می‌شود از غم؛ رنج و محنت.. 

و امـّا..

قصه عشق من و تـو دیدن دارد.. قصه ی من قصه دلتنـگی یک عمر است💔

میخواهم بگویم :بابا دلم تنگ است؛غرق گناهم... 

دلم شانه و تکیه گاهی می‌خواهد برای باریدن.. 

میدانم که شفاعت نزد خدا مقبول است؛ پس ما را دریاب که دستانمان خالیست...پیمانه را پر کن🤲🥀

ادرکنی امام زمانه ی ما.. ولاتهلکنی مولاجانم..🤚

تو را به فرق شکافته علی در محراب؛ به تشنه لب؛ علی اصغر بی تاب

تورابه سیلی کودکان درشام؛به لحظه کجاست بابا؟رقیه جان

تورا به مصیبت عمه جان زینب؛وبه شکرسجاد دربستر تب

و به دست های بریده ی عباس؛ و به مادرت بانوی بی نشان؛ عطر یاس🌱🦋 اللّهم عجّل لولیک الفرج

با نوشتن #اتحاد_ما_رمزظهور‍ در ثواب این تاپیک شریک بشیم.اگردوست داشتین بگین تاپیکهای مهدوی تگتون کنیم

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

🕊️🥀بسم الله الرحمن الرحیم 🥀🕊️

‍  ‍ پویش نامه یا دلنوشته ای به امام زمان عج الله 

سلام  امیدوارم  که حال همتون خوب باشه💕😌

یه پویش داریم چه پویشی😍🤭

هریک از شما عزیزان میتونین یه نامه برای امام زمان بنویسین  یا یک دلنوشته فرقی نمیکنه و حرف دلتون رو با آقا بزنید😃

مهم نیست که نامه مون یک خط باشه یا 20 خط

مهم حس و ارتباط دلی هست که از این طریق با آقامون میگیریم🥺😍

ان شاء الله روز دوشنبه تاپیک این پویش رو قراره داشته باشیم🤲

عزیزانی که تمایل دارن  تو این پویش شرکت کنند این پیام رو لایک  کنن یا  ریپلای بزنن که دو روز جلوتر بهشون خبر بدیم تا متن هاشون رو تحویل بدن🙂😙

ان شاء الله متن هاتون صفحه اول تا سوم یا چهارم  تاپیک مهدوی قرار میگیره 😍😃

پویش_نامه_به_صاحب_الزمان# ‍‍ ‍ 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 

چقدر میشه با متن زیر اشک ریخت 

و به فکر فرو رفت و تامل کرد

و تحولی توی سبک زندگی مون بدیم...

(کاش اینو به همه دوستداران امام زمان برسونیم، به اونهایی که واسمون مهم هستن)...

وقتی حرف از امام زمان میشه 

یاد این حرف امام علی می افتم که حضرت روی منبر کوفه داد میزد و گریه میکرد:

«من میخوام درد مردم عالم رو با شما درمان کنم، 

اما خود شما درد بی درمان منید... 

یابن الحسن، بخاطر کوتاهی هایم شرمنده ام...🥺💔

🇵🇸 القدس لنا ...  ابد در پیش داریم 💚این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اللَّهُـمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّـدٍﷺ وَآلِ مُحَمـَّدﷺ

🌼“اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج”🌼

السلام علیک یا مولانا یا صاحب الزمان

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ، وَ انْكَشَفَ الْغِطَاءُ، وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ، وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ، وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْكَ الْمُشْتَكَى، وَ عَلَیْكَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ، اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، أُولِی الْأَمْرِ الَّذِینَ فَرَضْتَ عَلَیْنَا طَاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنَا بِذَلِكَ مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنَّا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عَاجِلاً قَرِیباً، كَلَمْحِ الْبَصَرِ، أَوْ هُوَ أَقْرَبُ، یَا مُحَمَّدُ یَا عَلِیُّ، یَا عَلِیُّ یَا مُحَمَّدُ، اكْفِیَانِی فَإِنَّكُمَا كَافِیَانِ، وَ انْصُرَانِی فَإِنَّكُمَا نَاصِرَانِ، یَا مَوْلانَا یَا صَاحِبَ الزَّمَانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، أَدْرِكْنِی أَدْرِكْنِی أَدْرِكْنِی، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرِینَ.

این دعا ، دعای فرج آقا هستش . جالبه بدونید بعضی وقتها خودم هم گرفتاری داشته باشم همین دعا رو میخونم و واقعا فرجی برام میشه واما این دعا برای سلامتی آقا هستش

اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَ عَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَ في كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَ حافِظاً وَ قائِداً و َناصِراً وَ دَليلاً وَ عَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَ تُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً 

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ_اَلَّلهُمـّ؏جِّل‌لِوَلیِڪَ‌الفَرَج
2803

امام زمان عج:

به محبین من بگوييد آن لحظه که احساسِ تنهایی می‌کنید 

تنها چیزی که شما را آرام می‌کند، 

من هستم.. ❤️

پشت کدامین گناهم «پنهانت» کرده ام که هر چه میگردم «پیدایت» نمیکنم.. 

"وَأَنتَ‌لاتَعرِفُ‌ماذا‌فَعَلتَ‌بِقَلبِ‌المَهدی"

و شما نمیدانیـد با قلب مهدی عج چه 

کـرده اید! 💔

آزمودم دل خود را به هــــــزاران شیـــوه

هیچ‌چیزش بجُز از وصل‌ تو خشنود نکرد

♥️🌊

اتحاد_ما_رمزظهور#

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

🇵🇸 القدس لنا ...  ابد در پیش داریم 💚این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

❤️سلام امام زمانم صبحت‌بخیرمولای‌من🌤🌾

🌾سلام مضطرِغریب.. 

روزهای نبودنت طولانی شد

أمن یجِیبُ می‌خوانم و می‌گویم:

🌾يَا أَيُّهَا الْعَزِيزُ مَسَّنَا وَأَهْلَنَا الضُّرُّ وَجِئْنَا بِبِضَاعَةٍ مُّزْجَاةٍ فَأَوْفِ لَنَا الْكَيْلَ وَتَصَدَّقْ عَلَيْنَا ۖ إِنَّ اللَّهَ يَجْزِي الْمُتَصَدِّقِينَ...🌾

💔دلتنگتم پدر...

دلتنگ روزهای خوب،

شادی های بی دلواپسی... 

💔دلتنگ کوچه های خوشبخت، شهر بی حسرت

صورت های پر لبخند.. 

دلتنگتم پدر.. دلتنگ آمدنتان.. 

💔دلتنگ روزی که عطر آرامش در هوای زمین بپیچد.. 

دلتنگ روزی که آسمان از شکوه شاپرک های امید پر شود.. 

اتحاد_ما_رمزظهور#

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                                           گفتم شبی به مهدی اذن نگاه خواهم                                        گفتا که من هم از تو ترک گناه خواهم                                      

آیت الله العظمی بهجت (ره) :

اگر بفرمایید: به آن حضرت دسترسی نداریم ، جواب شما این است که: « چرا به انجام واجبات و ترک محرمات ملتزم نیستید؟ 

ایشان به همین امر از ما راضی است. 

«ترک واجبات و انجام محرمات؛ حجاب و نقاب دیدار ما از حضرت است»

زماني اراده خدا بر اين امر واقع شد 

که بر قومي عذاب نازل کنه، بعد از مدتي مشاهده کردند که هيچ عذابي وارد نشد! و اوضاع آرامه…

پيامبر قوم، از خدا پرسيد: ماجرا چيست؟

خطاب آمد: « اي نبي من! عذابي بالاتر از اينکه لذت مناجاتم را از دل خلائق بيرون ببرم،

در خزانه ي خود سراغ نداشتم و اکنون اين جماعت را به همان عذاب و بلا مبتلا کرده ام.

آهاي جماعت!

در اين روزگار هم بزرگترين عذاب و شکنجه ي خدا اينه که

« ياد امام زمان(عج) در دل ما، جايي نداره و خلائق، صاحبشون رو فراموش کرده اند...

(روز عالم سوز/ص284)

الّلهُـمَّ‌عَجِّــلْ‌لِوَلِیِّکَـــ‌الْفَـــرَج#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙به هر روشی که بلدین با امام جانمان صحبت کنین. اگر قلمی دارین.اگر آهنگسازین، اگر فروشنده این اگر معلمین،اگر خانه دارین،اگر کارمندی،وقت بزارین و یک کار رو نذر امام زمان عج الله کنین. نذر اینکه به این معنا که من اینکارو انجام میدم و تقدیم میکنم به شما خوبتر از تمام خوبهای عالماگر غمی دارین اول به اطلاع امام جانمان برسونیناگر شاد هستین اول به اقاجانمان بگید. یک یار بی نظیره✔️و اینکه هرلحظه فرصت کردین در شادی و غم با خداوند درددل کنین،و یادمون باشه عشق اول از خداوند نشات میگیره. یعنی حب اول از خداست. اون عاشق ماست که ما جذبش میشیم. 
2804

من و شما سَّد راه ظهور کردیم ...

بی تعارف!!💔

روایت داریم آقا #‍ امام_زمان عج الله می‌فرماید که :

کم خردان شیعه که بال پشه

از دینداریِ اینها محکم‌تره ،

اینا دارن دل منو می‌آزارن . . .❤️‍🩹

با چی ؟!

👈👈 #با_گناه 🛑

حضرت زهرا سلام علیها 

به علامه میر جهانی فرمودند :

هیچ میدانید با یوسف من چه کردید؟ 

از اشک های غریبانه اش با خبرید؟ 

برای تعجیل در ظهورش چه نیتی کردی؟؟؟ 

تصمیم بگیر حداقل یک گناه رو ترک کنی. 

میدونستی با این کارها دل امام زمانت رو شاد میکنی🥰

هر روز صبح دعای عهد بخوانیم.

11 بار توحید بعد نماز صبح تقدیم به حضرت کنیم. 

تا میتوانیم در طول روز قران بخوانیم و ثواب آن را تقدیم حضرت کنیم. 

در طول روز چند بار هر بار بعد هر نماز واجب #‍آیت الکرسی بخوانیم به نیت سلامتی حضرت ولی عصرعلیه السلام. 

هر روز هر چند کم ،ولی مدام برای سلامت حضرت صدقه کنار بگذاریم.

هرجا زیارت رفتیم به نیابت از حضرت صاحب الزمان عج برویم. 

هر مستحباتی که به جای می آوریم را به نیت فرج ایشان تقدیم شان کنیم. 

تمام نماز هایمان را با خواندن دعایی برای ایشان در قنوت آن امام زمانی کنیم. 

هر موقع با تضرع دعا کردیم اولین دعا را فرج امام زمان علیه السلام قرار دهیم.

⚪️🔹﴿‌اگر ما دعاگوی امام زمانمان باشیم🌴🥀

گویا یکی از خواسته های حضرت را برآورده کرده ایم. 

امام زمان عجّل‌الله‌فرجه فرموده اند:

«أَكْثِرُوا الدُّعَاءَ بِتَعْجِيلِ الْفَرَجِ‏ فَإِنَ‏ ذَلِكَ‏ فَرَجُكُمْ‏»

«برای فرج بسيار دعا کنید، که فرج شما در آن است» 

اللهم‌عجـل‌لولیڪ‌الفـرج#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

مظلومیّت مهدویّت و دلهای رمیده

‼️مَثَل حضرت مهدی عجل الله فرجه، در این زمان، مَثَل حضرت نوح علیه‌السلام است؛ که هرچه بیشتر دعوت کند، مردم بیشتر فرار می‌کنند و به سمت غیرمعصوم می‌شتابند؛ اینجاست که امام صادق صلوات الله علیه می‌فرمایند:

او هنگامی ظهور می‌کند که مردم دیگر نومید شوند؛

تا جایی که بگویند: مهدی (عجل الله فرجه) نیست!!

و در روایتی دیگر فرمودند:

همانا به خدا كه امام شما سالهاى سال از روزگار اين جهان غايب شود و هر آينه شما در فشار آزمايش قرار گيريد تا آنجا كه بگويند: 

امام مُرد، كشته شد، به كدام درّه افتاد؛ ولى ديدۀ اهل ايمان بر او اشك بارد،

و شما مانند كشتی هاى گرفتار امواج دريا متزلزل و سرنگون شويد، و نجات و خلاصى نيست،

جز براى كسى كه خداوند از او، پيمان گرفته و ايمان را در دلش ثبت كرده و به وسيلهٔ روحى از جانب خود تقويتش نموده.

📗يوم الخلاص، ج ۱ ص ۳۷۳

📗کمال الدين، ج ۲، ص ۳۴۷

اتحاد_ما_رمزظهور#

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

عزیـزٌ علـیَّ ان ارَی الخلقَ و لا تُرَی ...

آقاجـــــان💔

چہ سخت است بر من

کہ مردم را می‌بینم و

تـو دیده نمی شوی ...😞

اللهم_عجل_لولیک_الفرج#  

اتحاد_ما_رمزظهور#  

🔴 چگونه توجه امام زمان را به خود جلب کنیم؟

🌹وصیت سید بن طاووس به فرزندان خود:

🔹 در پیروی و وفاداری و دلبستگی به امام_زمان آنگونه باش که خدا و رسول خدا و پدران آن حضرت و خود او از تو می خواهند.

🔹 هنگامی که نمازهای حاجت را به جا می‌آوری، حوائج آن بزرگوار را بر خواسته های خود مقدّم بدار.

🔹 صدقه دادن از سوی آن جناب را بیش از صدقه دادن از سوی خودت و عزیزانت قرار بده.

🔹 دعا برای ایشان را بر خودت مقدم بدار.

🌕 خلاصه در هر کار خیری وفای به حق آن بزرگوار را مقدم بدار، زیرا اینکار سبب احسان و توجه بیشتر ایشان به تو میشود.

📚 کشف المحجه، ص۱۵۱

اتحاد_ما_رمزظهور#

سـرباز‌قبل‌از‌ظهـور#  

مگر امام زمان هم مریض می شوند که بعضی می گویند ((برای سلامتی امام زمان صلوات))؟

🔹 بله، امامان ما جسم دارند و مانند بقیه انسان ها، کار و تلاش می کنند، غذا می خورند، خسته می شوند و استراحت می کنند. کسی بالاتر از پیامبر اسلام نیست. ایشان بارها توسط دشمنان زخمی شدند.

چه برسد به بیماری های کم و کوچک مثل سرماخوردگی و تب کردن.

🔸 از معرفت ماست که نمی خواهیم همین بیماری های کوچک، امام را اذیت کند؛ 

بلکه صدقه می دهیم که هرگونه بلا و بیماری از ایشان دور بماند.

راه دیگر سلامتی ایشان، دعای «اللهم کن لولیک...» است که اهل بیت می خواندند و به ما آموختند.

با اینکه امام زمان هنوز به دنیا نیامده بودند، اما امام رضا و امام صادق برای سلامتی ایشان دعا می کردند.

📝 عمل دیگر برای سلامتی امام زمان، فرستادن صلوات است. پس 

((برای سلامتی امام زمان (عجل الله فرجه) صلوات)).

اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْ#

اتحاد_ما_رمزظهور#  

2801