2777
2789
عنوان

خانومای عزیزم دارم میرم مشهد ..

644 بازدید | 122 پست

آقا انگار طلبیده یا ضامن آهو 

با اتوبوس میریم به نظرتون چیا بردارم که هزینه خورد و خوراکمون کم بشه 

دستمون فعلا تنگه  

خدایاااا شکرت بخاطر نعمت بزرگی که بهم دادی کمکم کن بتونم خوب از پس بزرگ کردنش بربیام   خدایا شکرت بخاطر زندگیممممممم🌿♥️

انشالله میشینم حیاط حرم نام تک تکتونو میپرسم و دعا میکنم 

خدایاااا شکرت بخاطر نعمت بزرگی که بهم دادی کمکم کن بتونم خوب از پس بزرگ کردنش بربیام   خدایا شکرت بخاطر زندگیممممممم🌿♥️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

التماس دعا دارم  تورو خدا التماست میکنم منو خیلیییی دعا کن😭😭😭💔💔💔💔💔

چشم رسیدم تگت میکنم حتما 

2802

بسلامتیو دل خوش

راستی جریان امضات و آریل چیه؟

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

اسما افسانه سهیلا زهرا خیلی محتاجیم 🥺

چرا بزایم پسری٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑👑🤭😁 نصف نی نی سایت منو با امضام میشناسن من همونم هاااااا اما با کاربری جدید بقیه همه فیکن😌😌😌
برنج بردار  تن ماهی و مواد خوراکی خشک مثل عدس و لپه اینا بردار که خودت غذا درست کنی

ارخه جای زیادی میخواد اینا نمیتونم با اتوبوس ببرم 

خواهشاً امام رضا رو  ب جوادش قسم بده دامن منو سبزکنه خستم😔💔

به روی دو تا چشمام حتما 

2801