2777
2789

بچها شوهرمنمیزاره کار کنم مگه من دوس ندارم زنم بره سرکار ،با اینکه من شاغل بودم منو گرف،چن وقت پیش اومده سرکارم ب صابکارم گفته دوس ندارم زنم اینجا کار کنه تسویش کنین 

ابرومو برده

الانم به هیچ وجه نمیزاره ،خواهش حرف جدایی نزنین اصن شرایطشو ندارم 

فقط راهنمایی کنین

فعلا مرخصی بگیر، یه مدت فاز ناراحتی بذار ان شالله راضی بشه دوباره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
منطقی باهاش حرف بزن،علتش رو بپرس از خوبیای کار کردن بگو ای خدا ما زنا چقدر بدبختیم که همه اش مردا ...

گفتم میگ حرفات تکراریه ،میخوای کار کنی جداشو ،اصن شرتیطشو ندارم چون خانوادم قبولم نمیکنن و میگن حق ندارم جهازمو بفروشم ،حتی هزارتومنم ندارم برا پول پیش خونه بگیرم

گفتم میگ حرفات تکراریه ،میخوای کار کنی جداشو ،اصن شرتیطشو ندارم چون خانوادم قبولم نمیکنن و میگن حق ن ...

تو ازش بپرس چرا نمیزاره کار کنی

بگو دلیل منطقی بیار منم قبول کنم

نزار بفهمه نمیتونی طلاق بگیری

اونطوری بیشتر اذیتت میکنه

تو ازش بپرس چرا نمیزاره کار کنی بگو دلیل منطقی بیار منم قبول کنم نزار بفهمه نمیتونی طلاق بگیری او ...

متاسفانه خر از این حرفهام گفتم بهش،اخه من چ گناهی کردم ۱۸ سالم بود ازدواج کردم ،متولد ۷۰ هس یوقت فکر میکنم دارم با پدربزرگم زندگی میکنم ،دلیل منطقی نداره میگ میری بخودت نمیرسی هرروز لاغر میشی میری و میای اعصاب نداری،منم دوس ندارم زن شاغل

تو ازش بپرس چرا نمیزاره کار کنی بگو دلیل منطقی بیار منم قبول کنم نزار بفهمه نمیتونی طلاق بگیری او ...

خیلی بدم اومده ازش چون عروس خالش کار کرده جدا شده ،میگ زن کار کنه میره واس خودش زندگی کنه

متاسفانه خر از این حرفهام گفتم بهش،اخه من چ گناهی کردم ۱۸ سالم بود ازدواج کردم ،متولد ۷۰ هس یوقت فکر ...

خوب اینایی که میگه رو مراعات کن

بگو یه مدت دیگه تلاش کنم اگر نشد نمیرم

واقعا تلاش کن کار به زندگیت لطمه نزنه تا گیر نده به کارت

😔😔😔😔😔

ببین گلم اگه شرایط جدایی نداری ، اگه خانواده ات قبولت نمیکنن ، اگر همسرت می‌تونه خرج خودتو ، زندگیتو دربیاره و آدم سالمیه بنظرم کار نکن چون با این وجود زندگی ب کامت حرام میشه

دربه در همیشگی ، کولی صدساله منم ، خاک تموم جاده هاس جامه ی کهنه ی تنم ، هزار راه رفته ام ، هزار زخم خورده ام ، تا تو مرا زنده کنی هزار بار مرده ام . لطفا برای شفای چشمای پسرم ، و ساخت خونه ام صلوات بفرستید ، ان شاء الله که خیرش به خودتونم برگرده🙏

ببخشید عزیزم مدتی نبودم اینجا،الان پیامتو دیدم 

شاید بگی کاریه و سالمه و خرجی در میاره ولی اینا ملاک نی

شخصیتم هرروز داره خوردتر میشه ،توهیناش دیگ خستم کرده

۳۳ سالشه ولی هردفع دعوا شد زنگ زده ب خانوادم گفته عین بچها