2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واااااااای اگه ضرر نداره که عالیه منم از اپیلاسیون خسته شدم منتها من پوستم تیره ست مخصوصا اون جاهای خاص ...به نظرتون چقدر تاثیر داره؟؟
سه چیز را فراموش نکن: 1-به همه نمی توانی کمک کنی! 2- همه چیز را نمی توانی عوض کنی! 3-و همه تو را دوست نخواهند داشت!
نیکسا جان تمدید نکنه و فقط بخواد یک جلسه بره تمام موهاش برمیگردن،حتی اگه شش جلسه رو کامل بره اما سالی یکدفعه نره برا ش ارژ بازم تمام موها برمیگردن اگه میخوای همیشه ادامه بدی برو لیزر یلدا جان زای لاپی زده بودی؟؟؟؟بازم درد داشت؟؟؟؟
کیانا،کارن😍😍
نیکسا جان لیزر رو از جلسه اول تاثیرشو میبینی،ولی طول میکشه تا روی کل موها اثر کنه،وقتی مو جلسه اول میریزه دوباره دیمیاد ولی نازکتر از قبل،به مرور کم میشه
برای مخصوص کردن چیزی فقط باید باور کنی که مخصوصه....(بابا شله پز)
تیرگی پوست از بین نمیره؟ ساق پاتم لیزر کردی یلدا جون؟؟ من چون با تیغ زدم ساق پامو محلای رویش مو دون دونی به نظر میاد چون ضخیم شد موها..اگه لیزر کنم درست میشه ؟؟
2706