2733
عنوان

خانومایی که تجربه سرکلاژ دارین لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 8373 بازدید | 103 پست
کاملا با نسیم موافقم.همه این خرجا فدای سر نی نی کوچولوت.وقتی ایشالا به سلامت بغلش کنی همه این سختیا یادت میره.هر کاری ازت برمیاد دریغ نکن
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
راستی نمازو فکر کنم باید خوابیده یا نیم خیز بخونی. بالاخره شرایطت حساسه. مشورت رو از این لحاظ گفتم که از دکتر دیگه هم بپرسی بگن باید چیکار کنی. شل نگیر.

مادری جان من از قبل بارداری تو کرجم. سرکلاژمم پیش دکتز حمیده عباسی کردم. از من میشنوی شما هم بیا پیش همین دکار.. خیلیا از راه دور پیشش میان. کارش عالیه.
یه مامان مهربون...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

انشاالله اینبار به سلامتی تموم بشه
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
عزیزم ادرس یا شماره تلفنشو میگی؟کدوم بیمارستان کار میکنه؟
نگاهم به آسمان است ... خدا مرا اجابت خواهد کرد ...من مطمئنم روزی که بسیار نزدیک است فرشته ای برایم خواهد فرستاد تا بگوید ان مع العسر یسری...و آن روز خدا آرام نجوا میکند اکنون نوبت توست ..... مادر باش
بعد از از سرکلاژ بباید بگم یه مدت مامانم بیاد بمونه پیشم من فک میکردم کارامو میتونم انجام بدم
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
مادری جان دکتر عباسی تو بیمارستان قائم و تخت جمشید عمل میکنه. من رفتم قائم . ولی زایمان میرم تخت جمشید. پیشنهاد میدم این دفعه حتما بیا پیش این. خوش اخلاق... کاربلد و با حوصله. اصلنم پولکی نیست. شمارشو از نت پیدا کن. ایشالا همه خانوما به سلامتی مادر بشن.
یه مامان مهربون...
هزینه عملتون چقدر شد؟
نه شوهرم که همه کارا رو انجام میده بنده خدا
ممنون نسیم جون خیلی لطف کردی.ان شاالله شمام به سلامت بارتونو زمین بذارید و فرشته هاتونو بغل بگیرید.سر نمازاتون منو دعا کنید لطفا.واقعا دلم معجزه میخواد......
دختر بابا دور نزدیکی رو تا اخر بارداریت یه خط قرمززززززززززز بکش
نسیم راست میگی؟از من بیچاره تو بیمارستان صارم 2600000 تومن گرفتن لعنتیا.فقط اسم در کرده
خواهش میکنم مادری جان . ایشالا شما هم به زودی نینی خوشگلتو بغل کنی. من تو مطب دکتر با شرایط شما زیاد دیدم که الان آخرای بارداریشونن و نینی شون سالم مونده. این بار دیگه کار خطرناک اصلا نکن. فقط استراحت. پیش دکتر هم رفتی نشون بده که چقدر حساسی. بیخیال باشی دکترا زیاد اهمیت نمیدن.من خیلی همه چیز رو با جدیت و حساسیت دنبال میکنم. دکترمم خوب وقت میذاره.
یه مامان مهربون...
2706