2777
2789
عنوان

شپش

81 بازدید | 11 پست

سلام دوستای گلم من دخترم شپش داشت چند وقت بود اسیر شده بودم هر چی فک کنید داروی شیمیایی خریدم براش اثر نداشت تا اینکه از دیوار ی شامپو کاملا گیاهی گرفتم براش استفاده کردم براش خیلی خوب بود همشون رو از بین برد بعد مدتها ی  نفس راحت کشیدم اگه خواستین پیام بزارین تا بهتون آدرس بدم

سلام عزیزم کامنتت رو توی یکی از تاپیکا دیدم گفتی یه ربات هست برای کسب درامد میشه بگی درامدش چقده و ایدی روباتو بدی ممنونت میشم❤

لطفا برای حل مشکلاتم و رسیدن ب خواسته ام صلوات بفرستین و دعا کنین میگن دعای نینی سایتا زود اجابت میشه    ❤❤

سلام عزیزم .شامپو چی بود ما تازه گرفتیم دخترم از تو مدرسه گرفته...مطمئنی گیاهیه؟اخه چند سال پیش گرفتیم قطره کیمیا خیلی خوبه ولی حالا میترسم ضرر داشته باشه.این شامپو چجوربه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم .شامپو چی بود ما تازه گرفتیم دخترم از تو مدرسه گرفته...مطمئنی گیاهیه؟اخه چند سال پیش گرفت ...

عزیزم من اول رو سر خودم تستش کردم بعد به موهای دخترم زدم خیلی خوب بود همه رشکا و شپشا رو از بین برد منم خیلی یا شک خریده بودنش ولی بعد استفاده دیدم خوب بود موهاشو زیر هم نکرد اصلا الآنم بقیشو نگه داشتم تا هر ماه براش بزنم گفت ماهی یکبار براش بزن بزار دیگه خیالت راحت باش که شپش نمیگیره

سلام عزیزم .شامپو چی بود ما تازه گرفتیم دخترم از تو مدرسه گرفته...مطمئنی گیاهیه؟اخه چند سال پیش گرفت ...

شامپو دست‌ساز گیاهی هستش ولی در کل چیز خوبی بود من که راضی بودم ازش

[QUOTE=31443496  4]شامپو دست‌ساز گیاهی هستش ولی در کل چیز خوبی بود من که راضی بودم ازش[/QUOTE]

نگفت از چه ماده ای شامپو درست شده... منم همین قطره کیمیا رو میشناسم واقعا اثر داره ولی تو بهداشت گفتم چیزی که انقد قویه ونیاز به ضدعفوتیم نداره یه وقت برای بدن خطرناک نباشه...برای همین میترسم...الانم یه هفتس گاهی فکر میکنم تخم شپش میبینم همسرم میگه اشتباه میکنی اکه شپش بود زیاد میشدن حتی روغن زدم وشونه کردم خود شپش نبود اصلا

.

[QUOTE=31443496   4]شامپو دست‌ساز گیاهی هستش ولی در کل چیز خوبی بود من که راضی بودم ازش[/QUOTE ...

نه والله موادشو نفهمیدم گفتن که تحت نظر پزشک دارو ساز ساخته میشه و کاملا گیاهی گفتن حتی برای بچه دوماهه هم میشه استفاده کرد آخه برادر زاده من دوماهشه گفتم ی موقع اونم از دخترم میگیره پرسیدم

من برا خودمم تست کردم برا دخترم استفاده کردم فعلا که تو این مدت هیچ ضرری نداشته حتی به من گفتن هر ماه یکبار استفاده کنم رشک هم اگه بود از بین می‌برد 

بی زحمت شماره هم بزار

اینجا بزارم بعدا می‌ریزن رو سرم تبلیغه آخه ولی والا منم از دیوار پیدا کردم تبلیغ نمیکنم رضایتمو گفتم

09333600947 تو روبیکا من باهاشون هماهنگ شدم