2777
2789

خواهرشور من پیسی داشت دوتا لک بزرگ یکسال کف پایش روغن مالی کرد کل پیسی از بین رفت 

سخت بود ولی ارزش داشت

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها در حالت جنابت نباید چیزی بخورید حتما غسلم نزاشتین  دهانتونو بشورید بهتر ک وضویی چیزی بگی ...

اخه چه ربطی داره این یه بیماری خود ایمنیه رنگدونه ها از کار میفتن بدن از کجاذمیفهمه غسل نشده!!!!!!!!!

عزیزم پیسی توی طب نوین درمان نداره ولی در طب سنتی درمان پذیره یه پزشک خوب طب سنتی پیدا کن با اصلاح م ...

به منم آدرس میدی برای ندول تیرویید برم

التماس دعا برای برای یه جوون😭 خدا روقسم به آبروی پاک حضرت زهرا قسم هر کس دعا کرد خودش حاجت روا بشه❤️🙏
2802
اگه اینجوریه همهی خارجیا باید مریض باشن و پیسی داشته باشن😅

اونا با خوردن سوپ جنین هم طوریشون نمیشه😆😆ولشون کن احتیاط شرط عقله

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»

عزیزم من همسرم ۵ساله درگیر پیسی هست 

تا اول ماریت حتما دکتر برید 

حتما کپسول پاباکا مصرف کنید تا سیستم ایمنیتون ضعیف شه و کمتر آسیب به پوستتون برسه 

حواستون باشه جاهای پرتردد نرید که ممکنه زود مریض شید 

ی پمادم من همسرم چند وقت پیش گرفت چند ماهه میزنه برای صورتش نتیجه گرفته ولی خب پوست بدن دیرتر جوابگو هست 

برای تشخیصشم باید ببینید لکه ها قرینه هستن یانه؟اگه پیسی باشه معمولا قرینه هست مهصوصا روی دستا

عزیزم پیسی توی طب نوین درمان نداره ولی در طب سنتی درمان پذیره یه پزشک خوب طب سنتی پیدا کن با اصلاح م ...

ماهم از دکترای هومیوپاتی درمان گرفتیم پزشک عمومی تخصصشون هومیوپاتی تو همه شهرا هستن متاسفانه مردم خیلی اطلاعات ندارن ازین شاخه پزشکی براحتی ام اس و پسوزیاریس و سرع و اینارو درمانیا کنترل میکنن

زمان موسی خشک‌سالی آمد. آهوان خدمت موسی رسیدند که ما از تشنگی تلف می‌شویم،لذا از خداوند متعال در خواست باران کن! موسی به درگاه الهی شتافت و داستان آهوان را نقل نمود!خداوند فرمود: موعد آن نرسیده،موسی هم برای آهوان جواب رد آورد!تا این‌که یکی از آهوان، داوطلب شد که برای صحبت و مناجات بالای کوه طور رود. آهو پیش از رفتن، به دوستان خود گفت: «اگر من جست و خیز کنان پایین آمدم بدانید که باران می آید وگرنه امیدی نیست!»آهو به بالای کوه رفت و حضرت حق به او هم جواب رد داد. اما در راهٔ برگشت، وقتی به چشمان منتظر دوستانش نگاه کرد، ناراحت شد! شروع به جست و خیز کرد و با خود گفت:«دوستانم را خوشحال می کنم و توکل می‌نمایم؛ تا پایین‌رفتن از کوه هنوز امید هست!»تا آهو به پائین کوه رسید، باران شروع به باریدن کرد!موسی علیه السلام معترض پروردگار شد،خداوند به او فرمود: «همان پاسخ تو را آهو نیز دریافت کرد با این تفاوت که، آهو دوباره با توکل حرکت کرد و این پاداش توکل او بود!»هیچ‌وقت نا امید نشو،لحظه‌ی آخر، شاید نتیجه عوض شود          «توکل‌ات به خدا»
یه پماد هست خیلی خوبه ولی سخت گیر میاد

اسم پماد چیه،اگه اسمشو داری حتما برام بفرست گلم بچه خواهر من هم پیسی داره هر جا بهش گفتن رفت  طب سنتی،دکتر،رژیم غذایی، زیاد نشد ولی خدا را شکر ثابت مونده

عزیزم من همسرم ۵ساله درگیر پیسی هست  تا اول ماریت حتما دکتر برید  حتما کپسول پاباکا مصرف ...

اخرش کلا سفید میشن؟ چقدر طول میکشه پوستشون یک دست بشه. انشالله بلا از خانوادتون دوز ر بشه و رفع بشه بیماری همسرتون. 

اخرش کلا سفید میشن؟ چقدر طول میکشه پوستشون یک دست بشه. انشالله بلا از خانوادتون دوز ر بشه و رفع بشه ...

ممنونم عزیزم انشالله

میدونید در مواقعی که بیماری پیشرفت کنه بله کامل سفید میشن 

حتی میتونن خودشون کامل سفید کنن با پماد منوبنزون 

ولی نباید بعد اون زیاد در معرض نور خورشید باشن چون لایه محافظ بدنششون از بین میره و ریسک سرطان پوستشون بالا میره 

من همسرم میخاستن کامل سفید کنن دستاشونو چون بیشتر از همه دستاشون درگیره ولی من بهش اجازه ندادم سلامتیش برای منو بچه ها اولویت 

فقط باید دور از استرس باشن و ضد آفتاب ۹۰بزنن 

و اینکه ممکنه بود بخاطر این بیماری اتفاقات بدتری براش بیفته مثلا بجای حمله بدن به پوست به کلیه یا چشم حمله میکرد و از کار مینداختشون

عزیزم پماد الیدل

منم میخاستم همینو بگم بهشون من همسرم از اوایل کرداد ماه استفاده میکرد برای صورتش کاملا لک های بینیش خوب شده برای پوست بدن دیرتر نتیجه میده ولی در کل نتیجه میده

اونا با خوردن سوپ جنین هم طوریشون نمیشه😆😆ولشون کن احتیاط شرط عقله

بعدم مثلا ما در اداب اسلامی داریم قبل ااز غذا ک حتما دست بشورید.مستحبه...بعد وقتی کرونا اومد پزشکا تاکید داشتن ک مهمه ضدعفونی کردن دست حتما بشورید بعد بخورید. چون اکثر مبتلایان از طریق نشستن دست بود ابتلامیشدن. 

2801