2733
عنوان

من همش حالت تهوع دارم

406 بازدید | 23 پست

سلام من از دو سه ماه پیش علائم معده درد استفراع اینا رو داشتم و بعد بستری شدم حدود یه ماه بعد اندوسکوپی کردم دیدم زخم معده دارم دکتر سه تا قرص داد که یکش کپسول بود بعد اونا رو خوردم اون درد شدیده رفت ولی حالت تهوع گرفتم حس میکنیم دهنمو باز میکنم بالا میارم من چیکار کنم

عزیزم زخم معده و زخم روده عصبیه و با اصلاح سبک زندگی و سبک غذا خوردن فقط خوب میشه 

میخوام از زنده بودن لذت ببرم رسالت من اینه،با سختیا میجنگم چون رسالت من اینه،من اومدم زندگی کنم نه بردگی من برده ی پول و خوراک و اموالم نیستم من میخوام با حداقل داشته هام شاد باشم و اگر روزی مادر شدم یاد بچم بدم از زنده بودن شاد باشه درست مثل یه فیلیپینی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تهوع یکی از علائم زخم معدست خیلی باید رعایت کنی سرکه چیزای ترش نخوری معدتو اصلا خالی نذاری هر دو ساعت ی لقمه نون هم شده بخور اسید معدتو بکشه فلفلو ادویه نخور میوه و سبزی خام رو ب حداقل برسون 

2706