2777
2789

وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ

برای خرید خانه و پول نیت کنیم و بخونیم، من از امروز شروع میکنم، پایه هستین بر و بکس؟ 😎😃

مهر به ماه نیست، مهر به"دل"❤است

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
سلام اونکه راه خودشو داره 🙃 میخوای چیکار کنی و کدوم کشور؟ این ذکرو هر چی نیت کنی جواب میده خفن 😁& ...

سلام اره میخوام با آوسبیلدونگ برم آلمان و من نماز بلدنیستم و نمیخونم این ذکر همینجوری بخونم کافیه و اینکه چندباربخونمش کافیه

سلام اره میخوام با آوسبیلدونگ برم آلمان و من نماز بلدنیستم و نمیخونم این ذکر همینجوری بخونم کافیه و ...

نیت کن مثلا خدایا وسیله مهاجرتمو درس کن یه گل پسر جیگرم بزار کنارش 😁🤓

از بر کن بخونش خووووو به نماز کاری نداره 

حالا یکی دوس داره تو نماز بخونه یکی دوس داره از بر مثه من بخونه 😃 والا

کار کار است و دل را گره بزن بر موی دوست  که هر چه میخواهیم و داریم از اوست

خب هم او قانون داره کارش وفرموده ۴=۲+۲ حالا اگه شخصی  با دعا تونست این معادله را تغییر بده همانا مرا بنده وغلام خویش گردانده است یا با نفرین ازش چیزی کم کنه یعنی خدایی که شناختم اینقدر کارش حساب وکتاب داره عمراً تا ابد این معادله تغییر نمیکنه زندگی هم رو همین نظم استواره هرکس هرچیزی بکارد همان را برداشت میکند

بیسوادم انگشت میزنم 👆
خب هم او قانون داره کارش وفرموده ۴=۲+۲ حالا اگه شخصی  با دعا تونست این معادله را تغییر بده همان ...

قنبررررررررلی کارتو بکن ماستا رو تو کیسه کن 😃 هر کسی بره دنبال کار خودش....  هر کسی گور خودشو داره🎉👍

سلام اونکه راه خودشو داره 🙃 میخوای چیکار کنی و کدوم کشور؟این ذکرو هر چی نیت کنی جواب میده خفن 😁

سلام،میشه لطفا درخواست دوستیمو قبول کنین تا یه سوال بپرسم تو پیام ها؟ مرسی

لطفا درخواست دوستی رو قبول کنین تا بتونم یه سوال کوچیک بپرسم
2801