2777
2789
عنوان

مغزم از كاراي دخترم داره ميتركه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 40 پست
نوزادي هاش بهتر بود  الان بخدا دو ساعت غروبي توي مطب نميتونستم نگهش دارم  من نه يادش داد ...

عزیزم بچه است اصلا نگو خجالت میکشم اوج اوجشه بنظرم تو این سن 

چون خودمم تجربه شو داشتم یک ثانیه نمیتونستم رهاش کنم تو مهمونی بیرون هرجااا پشت سرش باید میبودم یک دیقه آروم نداشتم،همه بهم میگفتن تو اینو چه جوری داری ...بنظرم ببرمش تو محیطی که بتونه بازی کنه تخلیه شه خونه بازی خیلی خوبه استخر توپ و..

☹️☹️☹️ من فقط وقتايي ك از كاراش كم ميارم صلوات ميفرستم  امروز غروب رفتم مطب ديدم مام ...

دیفن هیدرامین ضرر داره؟ اخه پسر من سرماخورده دکتر داده براش دو روز دادم بهش اینجا انقدر بد گفتن دیگه بهش ندادم ولی امروز دیدم بدتر شده دادم بهش نمیدونم چیکار کنم🥺

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بچه است اصلا نگو خجالت میکشم اوج اوجشه بنظرم تو این سن  چون خودمم تجربه شو داشتم یک ثانی ...

اينارو كه ميبرم هيچ 

حتي توي خونه ام براش استخر توپ گذاشتم و سرسره و تاب 

دائمن در حال بازي و دست ورزي هستيم 

اما من كم ميارم بخدا 

•معمار و طراح داخلی• •مشاور دکوراسیون و چیدمان• •تایپ شخصیتی ISTJ•
دیفن هیدرامین ضرر داره؟ اخه پسر من سرماخورده دکتر داده براش دو روز دادم بهش اینجا انقدر بد گفتن دیگه ...

كلا سرماخوردگي هايي كه ويروسي نيس و عفوني رو ميگن فقط تقويتي بدين و بزارين روند درمانيش طي بشه 

بازم تجويز پزشك با سرخود دادن براي خوابيدن بچه فرق داره عزيزم

2796
سلام گلم ببخشید من نمی‌دونستم باردارم اوایل  عکس دندون گرفتم و دندون درست کردم شما نینیتون سالم ...

اره عزيزم خداروشكر سالم سالمه 

خداروشکر گلم شما چند وقتتون بود و عکس کلی هم گرفتین

هنوز قلبش تشكيل نشده بود احتمالا 

چون من ٦ هفتگيش متوجه شدم باردارم كه سه هفته قبلش رفته بودم دندون پزشكي