2777
2789
عنوان

فیس ماسک وارتودنسی بچه ۱۰ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 490 بازدید | 22 پست
شما دکتر خوب تهران نمیشناسید که نسخه بیارمش؟

من اونموقعه ک تهران زندگی میکردیم واسه دندونام خیلی داغون بود خدا خیرش بده رفتم دکتر خصوصی بود توی گلبرگ دکتر شفیعی فقط اینو یادمه نه شماره ای ازش دارم ن هیچی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شهرستانم 

گفتی فک پایین عقبه؟

خوب این دستگاه که فک پایین رو کنترل کرده عقب نگه داشته 

پسر من دندون های بالا پشت دندون فک پایین قرار می‌گرفت  فک پایین داشت میومد جلو  اول دکتر خواست همچین چیزی بده  بعد ارتودنسی متحرک برای فک بالا گذاشت فنر داشت پشت دندوناش که فشار می‌آورد دندوناش سر ۱ ماه رفتن جلو روی فک پایین قرار گرفتن دیگه اجازه نداد فک پایین تو رشد جلو بیاد     نمیدونم متوجه شدی یانه 

البته شبانه روز میزاشت و روز های اول خیلی درد داشت بروفن دادم بهش 

به نظرم با دکتر دیگه هم مشورت کن   منم چند جا رفتم

گفتی فک پایین عقبه؟ خوب این دستگاه که فک پایین رو کنترل کرده عقب نگه داشته  پسر من دندون های ...

شما تهرانید؟

من تو حالت عادی اصلا معلوم نیست فکش جلو ودندوناشم اوکیه توی عکس فتو که گرفتم گفتم عقبه 

شما تهرانید؟ من تو حالت عادی اصلا معلوم نیست فکش جلو ودندوناشم اوکیه توی عکس فتو که گرفتم گفتم عقبه ...

چون خیلی کوچیکه الان معلوم نمیشه  سنش بره بالا نهایت ۱۲ کاملا مشخص میشه فرقش  

من تهران  دکتر پسرن  فرناز خاکبیز  هست  تو نت بزنی هست اطلاعاتش  من خدایی خیلی راضی بودم 

ارتودنسی خیلی کار حساسی هست   

به من گفته که داخل مدرسه نذاره وپسر منم اکثرا خونه شما چندماه گذاشتین؟ درد نداره؟

اگه برای مدرسه میشه نذاشت که حتما اینکار بکن 

ولی بازم نظرچندتا پزشک حاذق بپرس 

من خودم کلاس پنجم ارتودنسی کردم دکتر احمقم دندون فک بالارو شیب دارکرد چون معتقد بود دندونم با پلاک متحرک درست میشه تازه به جای بهتر بدتر شد تا مامانم بردم پیش یک کاربلد وارتودنسی ثابت گذاشتم ودندونام عالی شد