2777
2789
عنوان

از سقط مکرر , پیگیری تا درمان

| مشاهده متن کامل بحث + 904219 بازدید | 48046 پست
٥روز زودتر از موعدت بي بي بزن و سريع داروتو شروع كن

ممنون. البته ايشالله كه نشون بده بيبي چك. دفعه پش كه باردار شدم بيبي چكم تا روز 36 منفي بود و آزمايش خون نشون داد و گفتن علتش اين بوده كه تخمك گذاريم دير بوده

عزیز دلم خدا به دلت آرامش بده آره همه آزمایش هارو انجام دادم اما شاید دوباره دکتر رزاقی برام آزمایش ...

آره برو حتما

من قبل از رزاقي يه سري آزمايشا رو براي صفارزاده نوشت و رفتم خسروشاهي انجام دادم. چند تاش موند كه رزاقي نوشت و ديروز رفتن طالقاني

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما کسی عمل هیستروسکوپی بیمارستان دولتی با دکتر خوب میشناسه بهم معرفی کنه ممنون میشم

من هيستروسكوپي با دكتر ساغر صالحپور انجام دادن. كارشون بسيار خوب بود و هر كسي رو ديدم ازشون راضي بودن. البته من نيكان انجام دادم ولي گويا تو بيمارستان دولتي هم انجام ميدن

زنگ بزن مطبشون بپرس

سلام عزیزم ممنون تو خوبی؟الان ۳۰ هفته و ۶ روزم،اره زیر نظر پاکروشم الان پرناتال میخورم سری قبلی که ر ...

سلام گلم.به سلامتی ایشالله بزودی نی نی روبغل بگیری..آره پاکی من از ماه قبل اقدام اجازه اقدام داد که متاسفانه نشد.حالا این ماه باید دوباره برم اقدام.چون پاکروش هیچی از داروهای بارداری نگفت و منم خیلی نگران بودم  وقتی فهمیدم دکتر رزاقی اومده ایران رفتم پیشش ایشونم گفت تو بارداری سرم  و پردنیزول وآنوکسا لازم دارم  . راستی خانمی میخوای با پاکروش سزارین کنی؟؟ میدونی کدوم بیمارستان ها عمل می کنه؟ و دستمزد عمل چقدر میگیره؟؟

من هيستروسكوپي با دكتر ساغر صالحپور انجام دادن. كارشون بسيار خوب بود و هر كسي رو ديدم ازشون راضي بود ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم به من دکتر گفته بین سپتومم فاصله ۲۵درصدی هست برای شمام اینطوری بود؟؟فکر میکنم عمل برای من خیلی حساس باشه

ممنونم از راهنماییت عزیزم به من دکتر گفته بین سپتومم فاصله ۲۵درصدی هست برای شمام اینطوری بود؟؟فکر می ...

نه براي من يه سپتوم خيلي ريز بوده كه اصلا موردي ايجاد نمي كرد ولي با اين حال تو هيستروسكوپي دكتر برش داشت. كلا ميگفتن دقت اين دكتر بسيار عاليه و واقعا من راضي بودم

دكتر حنطوش زاده به من گفت براي هيسترو برم پيش دكتر صالحپور

بچه هامن رفتم رویان جواب آزمایشمودید تو اونجاهمه چی نرمال بود ومشکل نداشت دکترگفت نرماله ولی بیرونcd56بالابود گفتم داروچی گفت دارونمیتونم بدم لازم نداری به تنهایی واسه ماارزش نداره چیکارکنم من😪😪 تاحالابارداری نداشتم آیوآ وآی وی اف میخام انجام بدم گفت آیوآ بهت دارونمیتونم بدم ای وی اف ام اگه منفی شدبهت دارومیدم الان نه 

بچه هامن رفتم رویان جواب آزمایشمودید تو اونجاهمه چی نرمال بود ومشکل نداشت دکترگفت نرماله ولی بیرونcd ...

از رزاقي وقت بگير

هيچ وقتي فكرشو نميكردم خيلي اتفاقي ،عكسي رو انتخاب كنم كه بعدها شبيه دخترم باشه.عكس بالا دخترمه و عكس پاييني ،هموني كه انتخابش كردم،من به كارما خيلي معتقدم  
2801