2777
2789
عنوان

بماند از هفته اول مهرم

445 بازدید | 10 پست

اینو نوشتم که هنیشه یادم باشه همیشه 

ک منی که یساله تمام هر روز صبح زود بیدار شدم و درس خوندم منی که کل سه ماه تابستون و ساعت ۶  و نهایتا ۷ بیدار شدم و تا خود شب خوندم  چ تو  شرایط روحی سختی که داشتم(تجاوز و خانواده فوق العادهدتبعیض گر در حدی که غذارو از جلوی من برمیدارن ک گشنه باشم اما بجه های دیگشون سیر تر از سیر بشن تا هر چی که بگی کشیدم اینو نوشتم که یادم باشه ادم سخت جونی بودم از ۲تجاوز بی ابرویی از همه چی همه چی گذر کردم)به امید اینکه روزی چیزی بشم امشب اصلا  کوک نبود چه از سفره ای که چیده شد و بعد کلی خستگی اومدم بخورم و کلی دعوا تا غذایی که جلوم پرت کرد و گفتم جلو سگ مگه میزاری؟گفت تو از سگم کمتری یا از نوشابه ای که همشون خوردن و بهم ندادن  از اینا گفتم تا بگم من به عدالتش شک میکنم اگر قراره تلاشم همه الکی باشه اینو نوشتم که اگر روزی تاپیک زدم هیچی قبول نشدم هیچ کس نگه به نعمتات فک کن  میدونین همین الانم با گریه تایپ کردم لما نوشتم که یادم بمونه انشب مادرم بهم چی گف یادن بمونه که گف میخای ساعت ۴ صب بیدار شی؟هیچ گوهی هم نمیشی  کل تابستونو خوندی ازمون اخرت افت داشتی

توقع خوندن از کسی ندارم چون طولانی شد فقط دلم پر بود

داشتم امروز به این فکر میکردم دیکه بدتر از این نمیشه که دوست مشترکمون پیام داد راستی میدونستی نامزدت با دوست من رل زده؟درست وقتی مجبور شدین بخاطر خودتون موقتی جداشین ۵ روز بعد رل زده😊 اندکی قبل مهر

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

ایشالله خدا مراد دلت رو بده، سهمت ارامش باشه

ممنونم

داشتم امروز به این فکر میکردم دیکه بدتر از این نمیشه که دوست مشترکمون پیام داد راستی میدونستی نامزدت با دوست من رل زده؟درست وقتی مجبور شدین بخاطر خودتون موقتی جداشین ۵ روز بعد رل زده😊 اندکی قبل مهر
2803
دعا میکنم خدا دلتو آروم کنه و جوری خوشبخت بشی که همه حتی خودتم انگشت به دهن بمونید

مرسی عزیزم برای  شماهم 

ان شاالله خدا بادستای خودش خوشبختت کنه

غلام همت آنم که زیر چرخ کمبود ز  هرچه رنگ تعلق پذیرد آزاد است /دوتا گل پسر دارم ممنون میشم برا سلامتی وعاقبت بخیریشون صلوات بفرستی اگه فرستادی لایک کن منم بفرستم
ان شاالله خدا بادستای خودش خوشبختت کنه

نمیدونم چرا با این انقد خوشحال شدم مرسی

یبار داستان زندگیمو مینویسم ولی امیدوارم فک نکنن رمانه از کتکایی که خوردم تا ....

خیلی دلم شکست امشب اخه خود مامانم میبینه من چقد زحمت میکشم من هرچی بهم فوش میدن کتک میزنن اینجوری نمیشم اصلا خیلی سختم بود خیلی کاش هیج وقت ن بین بچه ها فرق بزارین ن وقتی بچه نمیخاین بجه بیارین ی خواهر ی برادر دیگه دارم بخدا شبیه پرنسس باهاشون رفتار میشه نمیدونم چیکار کردم ک اینه وضعم 

2804

سلام خوبی

داشتم برات می‌نوشتم تاپیکش تعطیل شد

هروقت یاد گرفتین که آدما مثل هم نیست و طرز تفکرات ،عقاید،طرز گفتار ها،سلایق،طریقه زندگی کردن ها ، ساعت خوابها،خانواده ها و فرهنگها باهم تفاوت دارن ، اونوقت به خودتون اجازه بدین توی جاهای عمومی شرکت و اظهار نظر کنین👌با تشکر فراوان 🌹🌈