2733
عنوان

بی بی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 27 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند وقته تو اقدامی 

ماه هفتمم بود ولی من ژل لیدوکایین مصرف میکردم جلوگیری از بارداری می‌کرد این ماه آخرش بود آب مخلوطش کردیم فکرکنم همون کارساز بود آخه ما از لحاظ خوراکی قرص دکتر خیلی چیزای مقوی مصرف میکردیم ولی نمیشد 

ای جااان چقد ذوق کردم برات 😍😍

مبارکت باشه گلم 

انشالله یه بارداری راحت و بدون دردسر نصیبت بشه فکر وخیال نکن اصلا نگرانی و استرس ب خودت وارد نکن همون ک داده همون برات نگه میداره🙏🙏🙏🙏

برای منم دعا کن انتظار خیلیییی سخته با تموم وجودم دلم بچه میخواد. دیگه خسته شدم از انتظار و تنهایی 🥺😔

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
ای جااان چقد ذوق کردم برات 😍😍 مبارکت باشه گلم  انشالله یه بارداری راحت و بدون دردسر نصیبت ب ...

ممنونم امیدوارم خدا به دل مهربونت نگاه کنه برا همه تون دعا میکنم من حتی ماه های قبل هم برا همه دعا میکردم 

میدونم چقد انتظار سخته 😭

یعنی از هیجان و استرس دارم پس می‌افتم 

ممنونم امیدوارم خدا به دل مهربونت نگاه کنه برا همه تون دعا میکنم من حتی ماه های قبل هم برا همه دعا م ...

عزیزززززم😍

مهربونی🌺🌺

انشالله بسلامتی میگذرونی گلم اصلا استرس نداشته باش🥰

یکم دعا و ذکر بخون اروم بشی و شکرخدا کن😍😍😍

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد...🥺🙏          خدایا شکرت برای معجزه زندگیم😍😍           جگرگوشه ام🩷چشمانم خیره به راهت مانده  🩷بیا بیا که یقین دارم با تو عاشق تر می شوم🩷 با عطر تنت مست تر می شوم🩷 اصلا با تو دوباره متولد می شوم🩷 من به واسطه وجود با برکتت مادر می شوم🩷                     💓۰۳/۰۲/۲۲ دنیای منم صورتی شد💓  دختر گلم خوش اومدی به زندیگیمون💓      
دورت بگردم ممنونم امیدوارم همین ماه باردار بشی دوستم چند روز پیش تو حرم امام رضا دعا کرد باردار شدم ...

اسییی میگی منم دعاکنه اسمم ساراس .پنج بار سقط داشتم...دعام کنه باردار باشم .

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم
چشم عزیزم حتما  امیدوارم همه منتظرا باردار بشن

مررسی فداتشم خدا بچتو برات نگه داره...الان تست میزنم هی منفی میش.شما چندم موعدت بود زدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مررسی فداتشم خدا بچتو برات نگه داره...الان تست میزنم هی منفی میش.شما چندم موعدت بود زدی

ممنونم عزیزم ان شاالله دامن شما هم سبز شه

من دقیق یادم نیس ولی بیشتر از یک هفته تاخیر زدم

الانم 11یا12روز هس ک تاخیر دارم هم بی بی چکم پررنگ بود هم بتام بالا بود 

ممنونم عزیزم ان شاالله دامن شما هم سبز شه من دقیق یادم نیس ولی بیشتر از یک هفته تاخیر زدم الانم 11 ...

اهااا خدا نگهش داره واست.من ک هرچی میزنم منفی فقط یکیش یک هاله کم داش

1
5
10
15
20
25
30
35
40