2777
2789
عنوان

اينجا بعضيا ذهنشون واقعا بيماره 😒 + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 2175 بازدید | 104 پست
یه سوال شماخونه خودت تنها بودی خونه برادر شوهر هم که تنها بودی چه فرقی داشت خوب اگه میترسیدی هر د ...

اینو هستم زیاد

ارغوان‌؛شاخه‌ی‌ همخونِ‌ جدا‌مانده‌ی‌ من‌ . .آسمان‌ تو‌ 

حالا من یک سوال دارم شوهرت ک نبوده برادر شوهرت هم که نبوده دیگه این تغییر مکان بخاطر نبود همسرت برای چی بوده ؟؟؟

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
یه سوال شماخونه خودت تنها بودی خونه برادر شوهر هم که تنها بودی چه فرقی داشت خوب اگه میترسیدی هر د ...

وای دقیقا سوال منم همین بود

❤️همسرم ،پسرم ❤️شما تنها میتوانید آخرین درمان من باشید و بی شک دیگران بیهوده میجویند تسکینم❤️

قرار نیس هرچیزی توزندگی شخصیرو کسی بدونه ک این فکرا و حرفا رو بزنه 👍پس مقصر اول خودمون هسیم ک بهونشو میدیم دست یه مشت ادم بی شخصیت 👍

خانوم علی آقا..👩‍❤️‍👨. مامان دوتا گل پسر آرمان، آریا👨‍👩‍👦‍👦

خونه خودم اكثرا تنهام و نميترسم اصلا

خونه يكم تعميرات داشت قرار بود صبح زود چندتا كارگر برن خونه

مادرم خونش ازم دوره مادرشوهرمم از شهرستان براش مهمون اومده چند روز خونشون شلوغه 

بارون اومدو يادم داد،تو زورت بيشتره….🖤🥀

دقیقا :/

اصلا رفتی اوکی

میای تاپیک میزنی شب خونه "برادرشوهر" "مجردمم"؟

میخوای چه فکری بکنن؟

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...🌱
وقتی توخونه خالی میتونی بخوابی چه فرقی میکنه خونه شوهرت وخونه برادرشوهرت همون خونه شوهرت چرانخوابیدی

جواب دادم بالاتر

ذهن خودت از همه بیمار تره  درگیر برادرشوهرتی از تاپیکات مشخصه چجور آدمی هستی متاسفم واست

اره نود درصد تاپیکاش برادر شوهر مجردشه😂

ذهن خودت از همه بیمار تره  درگیر برادرشوهرتی از تاپیکات مشخصه چجور آدمی هستی متاسفم واست

خداي من🤣🤣🤣🤣

من ٥ تا برادرشوهر دارم با همشون هم صميمي هستم حتي از برادر خودمم صميمي تر ،اصلا يه مدت من با همسرم و اين برادرش تو يه خونه ميموندم چي ميگيد شما

اگر براتون عجيبه قرار نيست تهمت بزنيد،من با برادراي همسرم انقد بهم نزديكيم كه حتي من بدون شوهرم باهاشون مسافرتم رفتم