2777
2789

امشب داشتیم با یکی از فامیلامون از پیاده رو رد میشدیم یه مرده بود قبلا اونجا یه سگ کوچیک داشت شیرخوار بود گفت نمیفروشم ولی 2 میلیون و خوردی قیمت خریدش بود... حالا اینا هیچی امشب ک داشتم رد میشدم برا فامیلمون تعریف کردم که اره یه مرده اینجا توله سگ داشت خیلی بامزه بود قیمتش فک کنم 2 میلیون بودو اینا... نگو داشم از کنار یارو رد میشدم و شنیده😩من که چیز بدی نگفتم.. بلد داد کشید به بغل دستیش با یه لحن عصبانی و بدگفت اون دختره چیییی گفت؟! 2 بار هم تکرار کرد وخیلی وحشی از سرجاش بلند شد!! بخدا چیز بدی نگفتم ولی خیلی اعصابم خورد شد خیلی بدشانسم که دقیقا کنارم بودو شنید ☹

واوو بعدش چیشد

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

صداشو از پشتم شنیدم رو مو اونور کردم دیدم داره دادو هوار میکنه فکر کنم دوستش ارومش کرد وگرنه هیچی&nb ...

بنده خدا عقل نداشت راحته

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
2803

یاروکم داشته خوب شدکه هیچی نشد

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️