2733

ای خدا دیگه خسته شدم از دست شوهرم من مادر شوهرم ۱۵ساله تو یک ساختمونم حالا چندماه خواهرشوهرمم اومد تو ساختمون ما . دیگه خونم تو شیشه شده شوهرم فقط طرف اوناست منو دخترم بیشتر وقتها تنهاییم. شوهرم یا خونه مادرشه یا خواهرش . الانم برای یه چیز کوچیک ناراحت شد رفته خونه خواهرش از ساعت ۹ شب رفته نمیاد میخواد اونجا بخوابه. البته بار اولش نیست ما شبها تنها میخوابیم . منو دخترم براش مهم نیستیم از هر لحاظ پشت اوناست. از وقتی اینا اومدن این ساختمون رابطمون خراب شده خیلی. همش دوست داره باب میل اونها رفتار کنیم. میگم شاید طلسمی چیزی شده . خستماصلا حرفهامو نمی‌فهمه. اصلا ناراحتیم مهم نیست براش . تنها چیز اینه با اونا خوش باشه و منو دخترم همیشه تنهاییم.

توروخدا کسی دعانویس خوب میشناسه مشهد کلاهبرداری نباشه تو روخدا کمک کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امام  رضا رو ول می کنید میچسبید به دعا نویس ؟ 

خواهرانه میگم اگر میخوای زندگیت خراب تر نشه نرو دعا مویس 

سخنرانی رائفی پور با عنوان معضل رمالی و جنگیری رو گوش کن راجب دعانویس هم میگه 

به حرفم گوش کن ضرر نمیکنی

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
امام  رضا رو ول می کنید میچسبید به دعا نویس ؟  خواهرانه میگم اگر میخوای زندگیت خراب تر نش ...

بخدا خسته شدم اعتقاد نداشتم هیچوقت ولی الان میگم شاید واقعا طلسمی چیزی شده آخه خیلی تغییر کرده اینطوری نبود قبلا بخاطر کسی مارو تحت فشار بزاره ولی الان خسته شدم از بی توجهی از تنها بودن باورتون میشه بیشتر ساعات شب و روز ما تنهاییم

خواب غذا همین اوقات دیگه نیست نهایت نیم ساعت اما میره بعدش

ببین دعا نویس ها (منظورم اون ده درصد هست که راست میگن و واقعا با اجنه کافر در ارتباط هستن) با یکسری دعا موکل هاشون رو مامور میکنند که کاری براشون انجام بده 

ببین موکل اجنه هست  مثل شیطان که از جنس اجنه هست 

اجنه ها میتونند ذهن آدم ها رو بخونند و روی ذهن آدم تاثیر بزارن (وسوسه کنند) مثل شیطان 

اجنه ها از آینده خبر ندارن (به جز خداوند کسی از آینده خبر نداره) فقط چون اجنه میتونه ذهن بقیه رو بخونه تا حدود ذهن از آینده خبر داره 

مثلا خواهرت توی ذهن اش اینه ماه آینده بره سفر 

اون بهت میگه خواهرت یه سفر در پیش داره 

حالا فقط ذهن اشو خونده ها ولی اینکه توی آینده چه اتفاقی میفته فقط خدا خبر داره 

ببین هر کسی سمت اینا بره کافر شده و بدبخت میشه 

چون اینا دعاهاشون چه جوریه؟ مثلا با ادرار کردن به آیات قرآن با نحس کردن مقدسات و هزار جور توهین به مقدسات 

خب اینا هم چون کافر هستن میخوان از خدا رو برگردانی سمت اونا باشی 

ببین یه کار برات انجام میده (تازه اگه بتونه انجام بده) صد تا مریضی و سرطان و درد و بلا وارد زندگی طرف می کنند 

ولی اجنه در برابر دنیای انسان 

مثل شیری هست تو قفس 

اون شیر توی قفس همون اجنه هست 

تا سمت اشون نری نمی تونند کاری کنند 

ولی سمت اشون بری مثل اینه که در قفس رو باز کردی الان دیگه شیر بیرون اومده و اونه که به تو مسلط میشه 

انسان ها فکر می کنند دنبال اینا برن اجنه رو اسیر خودشون کردن براشون کار انجام بده 

در صورتی که واقعیت اینه در قفس باز شده شیره میتونه بخوردش.

منظورم اینه این انسانه که برده اجنه شده و اعتقادات و همه چیز اشو از دست میده و تهش هم بدبختی میشه

2706