2733
2764
عنوان

دوستان زندگیم جهنم شده کسی دعانویس خوب میشناسه مشهد کمک کنید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1872 بازدید | 46 پست

سلام من این خانومرو رفیقم بهم معرفی کرده من فقط بازگشت معشوقه گرفتم خوب بود بقیه چیزارو نمیدونم واقعا نمیام بگم عالی من همه دعاهاشو امتحان کردم فقط بازگشت معشوق کرفتم خوب بوده

۰۹۰۵۷۳۷۵۹۲۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام بچه ها دعانویس خوب سراغ دارم من زندگیم داغون بود افتضاح زندگیمو مثل بهشت کرده برام من همه جا رفتم ولی فقط این کار منو درست کرد  ایشالا کار شماهم درست میشه 

اینم شمارش

۰۹۳۸۳۹۵۷۰۶۷

شاید باورتون نشه ولی از غیب میگه ذهن آدمو میخونه خلاصه که خیلی خوبه

کجا هست  کدوم شهر

سلام عزیزان من خیلی جاها رفتم واسه مشکلم پیش دعانویس ولی اصلا جواب نگرفتم خیلی هم هزینه کردم فقط پولمو خوردن
در به در دنبال دعا نویس بودم ک مشکلمو حل کنه خیلی مشکلم گیر بود سالهاست درگیرش بودم ولی خدارو شکر حل شد فقط دعانویسی ک رفتم تونست حلش کنه خدا خیرش بده به همه دوستام معرفیش کردم اونا هم جواب گرفتن الان هر مشکلی ک داشته باشم اون حل میکنه  دستش خیلی سبکه زندگیمو مدیونشم چون سالهاست عذاب کشیدم با مشکلم خیلی پول دادم ولی جواب نگرفتم.الان خوشحالم زندگیم خیلی خوب شده گفتم حالا ک من جواب گرفتم به شما هم بگم هر کی مشکل داشته باشه حتما بهش اس ام اس بدین و زنگ بزنید چون سرش خیلی شلوغه

09014425954

سلام عزیزان من خیلی جاها رفتم واسه مشکلم پیش دعانویس ولی اصلا جواب نگرفتم خیلی هم هزینه کردم فقط پولمو خوردن

در به در دنبال دعا نویس بودم ک مشکلمو حل کنه خیلی مشکلم گیر بود سالهاست درگیرش بودم ولی خدارو شکر حل شد فقط دعانویسی ک رفتم تونست حلش کنه خدا خیرش بده به همه دوستام معرفیش کردم اونا هم جواب گرفتن الان هر مشکلی ک داشته باشم اون حل میکنه  دستش خیلی سبکه زندگیمو مدیونشم چون سالهاست عذاب کشیدم با مشکلم خیلی پول دادم ولی جواب نگرفتم.الان خوشحالم زندگیم خیلی خوب شده گفتم حالا ک من جواب گرفتم به شما هم بگم هر کی مشکل داشته باشه حتما بهش اس ام اس بدین و زنگ بزنید چون سرش خیلی شلوغه

09014425954

در به در دنبال دعا نویس بودم ک مشکلمو حل کنه خیلی مشکلم گیر بود سالهاست درگیرش بودم ولی خدارو شکر حل شد فقط دعانویسی ک رفتم تونست حلش کنه خدا خیرش بده به همه دوستام معرفیش کردم اونا هم جواب گرفتن الان هر مشکلی ک داشته باشم اون حل میکنه  دستش خیلی سبکه زندگیمو مدیونشم چون سالهاست عذاب کشیدم با مشکلم خیلی پول دادم ولی جواب نگرفتم.الان خوشحالم زندگیم خیلی خوب شده گفتم حالا ک من جواب گرفتم به شما هم بگم هر کی مشکل داشته باشه حتما بهش اس ام اس بدین و زنگ بزنید چون سرش خیلی شلوغه 09014425954

09014455954

09014425954

سلام من و شوهرم می‌خواستیم طلاق بگیریم ولی یک دعانویس پیداکردم خداییش حرفه ای بود کارش، برام انجام داد چند روز بعد شوهرم از این رو به اون شد التماس کرد به من که اشتباه کردم و هرکار بخوای میکنم و...منم آیدی تلگرام شو می‌زارم اگه کسی خواست بهش پیام بده منتها باید باهاش کنار بیاین کارتونو راه میندازه

@keysheyi

آقای براتی

09014425954

سلام دوستان من دعانویس میشناسم خیلی کارش درسته بخدا الکی نیس من سالها پول به دعانویس دادم فقط پول گرفتن مشکلمو حل کردن خدا شاهده دروغ نمیگم مشکلم خیلی حاد بود ولی این دعانویس تونست حلش کنه گفتم به شماها هم بدم هر مشکلی ک داشته باشین حلش می‌کنه خدا خیرش بده شمارشو میزارم بهش پیام بدین 09053091834 

شمارشو به دوستام آشنایان دادم اونام مشکلشونو حل کرده 

خدا شاهده دروغ نمیگم 

سلام دوستان من دعانویس میشناسم خیلی کارش درسته بخدا الکی نیس من سالها پول به دعانویس دادم فقط پول گرفتن مشکلمو حل کردن خدا شاهده دروغ نمیگم مشکلم خیلی حاد بود ولی این دعانویس تونست حلش کنه گفتم به شماها هم بدم هر مشکلی ک داشته باشین حلش می‌کنه خدا خیرش بده شمارشو میزارم بهش پیام بدین 09053091834 

شمارشو به دوستام آشنایان دادم اونام مشکلشونو حل کرده 

خدا شاهده دروغ نمیگم 

سلام عزیزان وقتتون بخیر سیده خانوم واقعا کارشون عالیه زندگیو به من برگردوند اون نبود نمیدونستم چیکار کنم زندگیم داشت از هم میپاشید تا باهاشون اشنا شدم به 20 روز نکشید زندگیم درست شد تلفن و اس ام اس پاسخگو هستن شمارشو واستون میزارم شاید نیازتون بشه انشالله مشکل شما هم حل بشه

09014425954

2706