2777
2789
عنوان

نامزدم میگه چرا پیام نمیدی بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 970 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
صبح وقتی بیدار میشی بهش پیام صبح بخیر بده، توی طول روزم از برنامه هایی که واسه اون چندروز داری و کار ...

آها خوبه ممنون

آنقدر معروفم که ازم امضا میخاین. 😌😎

کاش،منم نامزد کنم😕

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏

شوهر منم پیگیرم نبود و بعدا رفته رفته از چشمم اوفتاد و مشگفت تو سر کاری و فلان 

🫠متاسفانه بدلیل حق گویی کاربری پنجمم رو هم از دست دادم 🥲.                                                                       اویل کسی میزد تعلیق شدم فک میکردم کاربر بی ادبیه تا اینکه حق گفتم 🤫🤫.                                                     # تو تاپیک سیاسی اقتصادی مذهبی منو دید لطفا با تیر متوقفم کنید سیم کارت ندارم

عزیزم حتما بهش پیام بده مثلا حالا همین خسته نباشیدی که خودت گفتی یا وسط روز پیام بده بهش چه خبر چطوری یا اتفاق‌های روزمره خودتو واسش تعریف کن. یه کار دیگه هم این که هر روز واسش یه پیام عاشقانه قشنگ بفرستی نمیخواد هم چیز مفصلی باشه یه دو بیت شعر یه جمله توی کانال های تل هم پره از این جملات و اشعار هم بهش پیام دادی هم اینکه کلی حس خوب بهش منتقل میکنی😍