2777
2789
عنوان

۵ هفته و ۵ روز فقط ساک رویت شد

140 بازدید | 12 پست

توروخدا بیاین توتاپیک قبلی گفتمتون بارداریم ناخواسته اس دیروز رفتم سونو دادم ۵ هفته و ۵ روزم بود ساک دید ولی گفت هنوز خیلی کوچیکه دوهفته دیگه بیا کیسه زرده و جنین ندید احتمالش هس پوچ باشه؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه زود سونو رفتی من کلا یبار سونو زفتم ههفته هفت همه چیزشم اکی بود

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
چه زود سونو رفتی من کلا یبار سونو زفتم ههفته هفت همه چیزشم اکی بود

زود رفتم چون انتظار داشتم بگه باردار نیستی و بیبی چک خراب بود الان روزنه امیدم پوچ دربیاد

زود رفتم چون انتظار داشتم بگه باردار نیستی و بیبی چک خراب بود الان روزنه امیدم پوچ دربیاد

عزیزم میفهمم خیلی سخته توکل کن به خدا میدونم سفط گناهه و خطرناک شاید با این کامنتم خیلیا حمله کنن بهم ولی واقعا اگر کمک نداری وضعبت مالیت خوب نیست همسرت همراه نیست شرایط خییلی سختی داری شاید اگر من جات بودم ریسک سقط رو به جون میخریدم نگهداری سه تا بچه وحشتناک سخته ببخش اگر رک صبحت کردم مخصوصا اینکه از زایمانت زیاد رد نشده و اگر سزارین بودی جای بخیت هنوز خوب نشده 

مامان یه گل پسر خوشتیپ چهار ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
عزیزم میفهمم خیلی سخته توکل کن به خدا میدونم سفط گناهه و خطرناک شاید با این کامنتم خیلیا حمله کنن به ...

نه خواهر راحت باش،حقیقتش من و شوهرم دوتامون کارمندیم و از نظرمالی خودت دیگه در جریانی وضعیت اقتصادی همه حتی کارمندا خوب نیس چون همیشه گرونی روز به روز داریم و ما معلمیم شوهرم خیلی کمکم میکنه ولی توانایی جسمی ضعیفی دارم

نه خواهر راحت باش،حقیقتش من و شوهرم دوتامون کارمندیم و از نظرمالی خودت دیگه در جریانی وضعیت اقتصادی ...

عزیزم پقتی مرخصیت تموم بشه میتونی پرستار بگیری تو حونه نگهشون داره درسته خیلی خیلی سخته دلی هم همسرت کمک هست هم خودت شاغلی میتونی پرستار داشته باشه البته که وضعیت اقتصادی افتضاحه و هممون تو تنگنا

عزیزم پقتی مرخصیت تموم بشه میتونی پرستار بگیری تو حونه نگهشون داره درسته خیلی خیلی سخته دلی هم همسرت ...

شوهرم میگه نگهش داره خواسته خدابوده چون ما یه ماه پیش بعر کردیم و کلی وسیله سنگین بلند کردم و خیلی چیزا خوردم سقط بشه نشد میگه نگهش دار دیگه فقط همین یه دونه بچه