2777
2789

سلام موهامو رنگ n2زدم خیلی مشکی شده پایین موهام قبلا داره شده بود بالای موهام رنگ طبیعی مو حالا خیلی مشکی شده چکا کنم از این رنگ خارج شه یکم ب خرمایی بخوره یا قهوه ای بشه خیلی مشکی شده دوس ندارم عروسی خواهرم ۴روزه دیگس لطفا راهنمایی کنید

برو پیش رنگ‌کار بدتر خرابشون نکن لطفا 

Mσσɳ🌝آیدا در زبان ترکی : درون ماه، مثل ماه. آیدا در زبان فارسی : شاد و خوشحال. آیدا در زبان آلمانی : فرشته.🧚🏻‍♀️✨متاهل و متعهد💞💍||رُک هستم|| از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا💎کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست اون فقط یک انسانه با عقیده ی دیگه🙃مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد حتما میزارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو پیش رنگ‌کار بدتر خرابشون نکن لطفا 

اخه این چن روز همه جا تعطیله هم آشنامون مثلا رنگ کار بود گفت n2بزن با اکسیدان ۶ولی خیلی رو سرم موند الان واقعا تیرس مخصوصا قسمتای ک قبلا دکلره شده بود و قهوه ای شده بودن دوس دارم بره یکم ب قهوه ای یا خرمایی بخوره

بعدش چ رنگی میشه ؟ من امروز صب رنگ گذاشتم انقد تیره شده ک اصلا دوس ندارم 

یکم روشنتر میشه  از اون پر کلاغی بودن خارج میشه و رنگ مشکی پیگمنتش بزرگه چنبارک بری حموم از تیرگیش کم میشه

2801