2777
2789
عنوان

بنظرتون حامله ام ?

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 46 پست
چطور ممکنه اخه ? برا منم طبیعی بوده فقط بشم پریود بعدش فقط کاندوم استفاده میکنیم 

بخدا منم ذهنم درگیره حالا الان ب کنار موندم بعدش چ خاکی تو سرم بریزم ک اینجوری نشه  وگرنه نزدیک هر پریودی باید از استرس بمیرم

از لحاظ روحی نیاز دارم همزمان نزدیک ولیعصر تهران زندگی کنم، اصفهان بگردم، تو حافظیه ی شیراز قدم بزنم، تو مشهد هرروز برم حرم امام رضا زیارت، توی مازندران همه ی غذاهارو امتحان کنم، توی کیش ماشین سواری کنم، عصر ها تو جنگل های گلستان چایی بخورم، غروب خورشیدو از ساحل بوشهر و شب ستاره ها رو از آسمون کویر یزد ببینم:)🚶‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعله لکه لانه گزینی بوذه . زود متوجه بشی بهتره 

مگه ادم حامله هم لک میبینه?

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2799

احتمالا لک لانه گزینی بوده گلم... زودتر تست بزن ، جمع کن برو خونه ت اگه برات مهمه تو عقد باردار نشی.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
مگه ادم حامله هم لک میبینه?

ماه اول بله، لکه صورتی رنگ میبینه.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
اگه حاملم چرا اون لکه صورتی اومده بود انقد شاد شدم گفتم پریوده زعفرونم خوردم نشدم 

من یبار 7روز عقب افتادم استرس هم که داشتم چون عقد بودم

خانوادمم نمی‌دونستن رابطه دارم چه برسه به حاملگی 

رفتم بی بی چک زدم مثبت در اومد که داشتم می‌مردم از استرس 

فقط خانواده شوهرم میدونستن 

شوهرم بخاطر اینکه خانوادم نفهمن رفت قرص سایتوتک گرفت به دو میلیون قرص و گرفت خواست بیارتش راهش دور بود اون تهران من کاشان قرار بود فرداش بیاره که شبش پریود شدم یعنی اون لحظه دلم میخواست یه جشن بزرگ بگیرم

یه اندوهی دارم در دل.اگر گویم زبان سوزد .اگر پنهان کنم در دل. ترسم که استخوان سوزد .اگر بیرون کشم از دهن ترسم کل جهان سوزد ...تویی که داری امضامو می‌خونی تورو خدا دعا کن مشکلم مالیمون حل بشه عروسی کنم یه صلوات برام بفرست گلم 🥺🤲
ماه اول بله، لکه صورتی رنگ میبینه.

وای اره صورتی بود 😔 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
بارداری منم سر دومی همین طور شدم لک دیدم گفتم اخ جون پریود شدم ولی دیدم دیگه جیزی نیمد بی بی زدم مثب ...

توام پیشگیری طبیعی داشتی? منم انقد ذوق کردم پد گذاشتم ولی تا شب هیچی نشده بود درش اوردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای اره صورتی بود 😔 

حالا ناراحت نباش، کاریه که شده...

زودتر چک کن، اگر مثبت شدی زودتر برای بقیه مراحل برنامه ریزی کن که اذیت نشی...

من یبار 7روز عقب افتادم استرس هم که داشتم چون عقد بودم خانوادمم نمی‌دونستن رابطه دارم چه برسه به حا ...

یعنی میخواسی سقط کنی ?

من اگه باشه نمیتونم سقط کنم چون اعتقاد دارم قتله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میخواسی سقط کنی ? من اگه باشه نمیتونم سقط کنم چون اعتقاد دارم قتله

آره مجبور بودم 

خانوادم قسم خورده بودن همچین اتفاقی بیوفته منو میکشن 

چطوری عزیزم جلو گیری میکردین شما 

من از هیچی استفاده نمی‌کردم 

یه اندوهی دارم در دل.اگر گویم زبان سوزد .اگر پنهان کنم در دل. ترسم که استخوان سوزد .اگر بیرون کشم از دهن ترسم کل جهان سوزد ...تویی که داری امضامو می‌خونی تورو خدا دعا کن مشکلم مالیمون حل بشه عروسی کنم یه صلوات برام بفرست گلم 🥺🤲
آره مجبور بودم  خانوادم قسم خورده بودن همچین اتفاقی بیوفته منو میکشن  چطوری عزیزم جلو گی ...

منم چیزی استفاده نمیکنم طبیعی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم چیزی استفاده نمیکنم طبیعی 

عقدین یا ازدواج 

من خیلی میترسم از طبیعی 

ولی شوهرم اصلا از کا....ند...وم خوشش نمیاد