2777
2789
عنوان

شما زعفرونو کی به برنج میزنید؟

241 بازدید | 15 پست

با برنج دم بزارم شفته نمیشه؟

بعد شما به برنج کره هم میزنید ؟مزش چطور میشه

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو یه قابلمه جدا کره رو داغ میکنم خاموش میکنم گاز رو بعد زعفرونو میریزم توش.موقع سرو غذا یه کفگیر از برنج میریزم تو این قابلمه و میریزم رو پلو 

رو برنج بریزم مستقیم  بیرنگ میشه

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
همون پنج دقیقه آخر که میخوام بیارم سر سفره  آره کره هم میزنم

مزش چطور میشه کره میزنین؟

هـے تواز اینکه امروز مورد توجـہ همـہ هستـے خوشحال نباش   تیتر اول روزنامه کاغذ باطلـه ی فرداست ‌ـ๛☠🚮‏《 یکم که بزرگ شی و عقلت برسه،عین پرگار دور خودت یه دایره میکشی و هر کسی رو راه نمیدی توش!                                                                          

وقتی می‌خوام برنج و بکشم تو دیس تو ی ظرف جداگانه برنج و کره و ذعفرون قاطی میکنم میکشم رو برنج 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
تو یه قابلمه جدا کره رو داغ میکنم خاموش میکنم گاز رو بعد زعفرونو میریزم توش.موقع سرو غذا یه کفگیر از ...

چه عالی..مرسی ک تجربه ات رو گفتی

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
چه عالی..مرسی ک تجربه ات رو گفتی

خواهش میکنم😘

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

زعفرون رو بزار تو یه تیکه یخ بزار رنگ پس بده 

برنجتو عادی دم كن آخر دست که اخر پخت بود به اندازه از برنجت بردار زعفرون رو بریز روش با زرشک تفت بده با یکم کره یا روغن بعد بریز رو بشقاب یا دیس سروت 

کره ام وقتی زیرشو خاموش کردی بزن زود تفت بده و سرو کن که همش نره تو ته دیگ

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبح صادق ندمد تا شب یلدا نرود
2801