2733
عنوان

وصف حالتون و ....

126 بازدید | 28 پست

دوستان عزیز همگی خوش آمدید به تاپیکم 

حالتون و با یه تیکه از آهنگی که حس می کنید دقیقا وصف حال شماست بگید

بر خودم👇👇👇

آخه این زخم کاری  چرا آروم نداری  چرا می سوزی و می سازی و می گی دردی نداری  بگو آخه بگو

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست
اسی خودت که تاپیک بغلی بعد میگی چرا نمیاید مهمون دعوت میکنی میزاری میری 😑

خیلی منتظر موندم آخه کسی نیومد😔

ببخشید😒

آن کس که بدم گفت / بدی سیرت اوست / آن کس که مرا گفت نکو / خود نیکوست / حال متکلم از کلامش پیداست / از کوزه همان تراود که در اوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین حال من الان داغون تر از داغونه من ۳ماهه فهمیدم همسرم با یه زن متاهل چت وتماس داشته به نظرت الان من باید چطور باشم روزی هزار بارمیمیرم زنده میشم ببین داغونمها داغون خدا برا کسی نخواد خییییییییییییلیسخته احساس بی ارزشی دارم احساس خالی بودن هیچ غلطی هم نمیتونم بکنم الان میپرسی چرا چو ن دوتا بجه دارم کوچیکن چون خانوادم پشتم نیستن چون کار ندارم 💔💔💔💔😔😔😔😔🥺🥺🥺🥺

ببین حال من الان داغون تر از داغونه من ۳ماهه فهمیدم همسرم با یه زن متاهل چت وتماس داشته به نظرت الان ...

خب بازم بگم الان متوحه میشی حال تو خیلی از من بهتره وخدارو شکر میکنی  میشه برای آرامسم دعا کنی 😔💔

ببین حال من الان داغون تر از داغونه من ۳ماهه فهمیدم همسرم با یه زن متاهل چت وتماس داشته به نظرت الان ...

بمیرم برات الهی می دونم خیلی سخته

سعی کن سرکار بری و مستقل شی

گریه هات و بکن حسابی ضجه هات و بزن می دونم زخمیه که هیچ وقت خوب نمیشه عزیز دلم 

ولی اگه بلند شدی با اعتماد بنفس کامل بلند شو تو روش بگو چه خوب که یکی پیدا شد تو رو از من بگیره

بگو من چیزی رو از دست ندادم ولی تو یه چیز خیلی ارزشمندو از دست دادی اونم عشقی که ثابت کردی لایقش نبودی

چرا باید بخاطر هرزه بازی های اون تو احساس بی ارزشی کنی

اتفاقا برعکس باید ثابت کنی که اونه که خیلی بی ارزشه

خب بازم بگم الان متوحه میشی حال تو خیلی از من بهتره وخدارو شکر میکنی  میشه برای آرامسم دعا کنی ...

حتما عزیز دلم دعا گوت هستم برای آرامشت ایت الکرسی می خونم

منتها هر کی یه زخمی داره که درمون نداره

ولی بر تو امسال تو زخمتون عفونت کرده و چرک بسته متاسفانه تنها راه چارشم قطع کردن اون قسمته و ساخت امکان نداره اگه بمونه باید فقط سوخت

میشنوی صدای قلبم واسه تو میزنه هربارر؟؟ میشنوی هر نفسم رو واسه تو زنده ام انگار:)) همه زندگی من با ...

حال دلت همیشه خوب گلم

اگه بیام و تو نباشی خو دلم تنگ میشه 

اگه کسی جاتو ندونه همه جا جنگ میشه 

لشکر غمم همه دنیارو میگیره 

جنگی که هیشکی به غیر مو توش نمیره

عرفان طهماسبی

لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌼                                    گل اگر خار نداشت ، دل اگر بی غم بود ، اگر از بهر کبوتر قفسی تنگ نبود ، زندگی ، عشق ، اسارت، قهر وآشتی ، همه بی معنا بود✨🌼
اگه بیام و تو نباشی خو دلم تنگ میشه  اگه کسی جاتو ندونه همه جا جنگ میشه  لشکر غمم همه دن ...

خیلی هم عالی

ان شاءالله که خدا براتون خوش بخواد

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هر که به تو دل بست بیاید خبرش :

خیلی هم عالی

حال دلتون خوب

از درد ترک خورده و از زخم کبودیم

کوهیم و تماشاگر رقصیدن رودیم

او می رود و هر قدمش لاله و نسرین

ما سنگ تر از قبل همانیم که بودیم

ما شهرتمان بسته به این است بسوزیم

با داغ عزیزیم که خاکستر عودیم

تن رعشه گرفتیم که با غیر نشسته ست

از غیرتمان بود، نوشتند حسودیم

جو گندمی از داغ غمش تار به تاریم

در حسرت پیراهن او پود به پودیم

پیگیر پریشانی ما دیر به دیر است

دلتنگ به یک خنده ی او زود به زودیم