2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

وای دقیقا راسته خالم ۲۸ سالش بود سه تا بچه داشت مهربون بود شوهر خیلی خوب بود بچه هاش سالم بودن وضع مالیشون اوکی بود اما یهو بیماری گرفت فوت شد 

انشاللا به زودی دانشجوی فرهنگیان بشم برام صلوات بفرست تا به ارزوم برسم 
2802

حق تا قیامت 

کلا این زندگی برعکسه 

یکی ازدواج میخاد مجرده، یکی دلش تجردمیخاد ولی مجبوره ازدواج کنه 

یکی میخاد بمیره ولی تا صدسالگی هستش 

یکیکلی امیدداره تو بیست سالگی میمیره 

اوووووو اینقده مثال هست برات بزنم 

من نمیدونم چرا به هر کی میگم الهی یکی لنگه خودت بیفته وسط زندگیت بهش برمیخوره ☹️☹️☹️ یعنی خودشونم میدونن شخصیتشون  در حد نفرینه😆 ولی ای کاش خودم یکی مثل خودم بیاد تو زندگیم ، شبانه روز دعا میکنم ، شما هم که داری میخونی دعا کن 🤗

واقعا همینطوره همونایی که عاشق زندگین و راحت از پس زندگیشون برمیان خدا زود میبره اونایی که از دنیا متنفرن میذاره من یه هم کلاسی داشتم عاشق زندگی کوهنورد بود همیشه میگفت جمعه میام بیدارت میکنم ساعت ۶ بریم کوه کلی دختر دیگه هم هستن میگفتم بابا مگه من مثل تو حوصله دارم این نقاشی میکرد بافتنی میبافت کلاسم تو خوابگاه برگذار میکرد مجری و سخنران مجالس دانشکدمون بود بازیاب بود از یه شهر به شهر دیگه خرید و فروش انجام میداد همون سالها یه بار از کوه برمیگشته با ماشینشون شاخ به شاخ میشن با یه ماشین دیگه در دم فوت میکنه🙁 حالا من که از دنیا متنفرم و تو زندگیم حوصله هیچی ندارم زندم صد بارم از همون جاده ای که این توش تصادف کرد رفتم و برگشتم هیچی به هیچی

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...