2777
2789

کباب برگ 

عزیزم دلگیر نیستم🤦🏼‍♀️ دلم جایی گیره ... وقتی میگی قضاوت نکن انتظار دارم خودتم قضاوت بی جا نکنی... دلم پیش خودش گیره دلم پیش خدا گیره ... 💔 و پیش ائمه ی جان ... پیش حضرت امام زمان عج 😔 یا مهدی ادرکنی و لا تهلکنی 🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2802

تاپیکام

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
کتابی مثل ملت عشق  عرفانی

عرفانی نیست تازه خوندم خیلی قشنگه بادبادک باز خالد حسینی

درد من از حصار برکه نیست                                                       درد من زیستن با ماهیانی است                                           که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده🕊🥀# freeedom
کتابی مثل ملت عشق  عرفانی

ملت عشق عرفانی نیست.یه مشت تخیلات نویسنده هست که زیادم سرگذشت درست مولانا نیست.از اسم مولانا برا پرفروش شدن کتابش استفاده کرده

دردناک تر از فرار مغزها به قدرت رسیدن بی مغزهاست
ملت عشق عرفانی نیست.یه مشت تخیلات نویسنده هست که زیادم سرگذشت درست مولانا نیست.از اسم مولانا برا پرف ...

دقیقا مخصوصا اون قسمت عزیز و اللا قشنگ ترویج خیانت رو میداد

معجزه کن صبر مرا 
دقیقا مخصوصا اون قسمت عزیز و اللا قشنگ ترویج خیانت رو میداد

من یه نویسنده بهم گفت کتاب مبتذلی هست ولی کنجکاو بودم بخونم.علاوه بر اون یه کتاب دیگه از الیف رو خوندم اونم همین حسو داد بهم .ولی یه کتاب اخرش اسمشو الان یادم نیست .گفتن سبکش متفاوته 

دردناک تر از فرار مغزها به قدرت رسیدن بی مغزهاست
2801