2733
مرسی گلم تا کی فرصت داره فدات شم؟ 

سلام مهربونم 

خدانكنه الهى سلامت و عاقبت بخير باشى. 

گل نازنينم تا پنج شنبه هفته ديگه. 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
سلام مهربونم  خدانكنه الهى سلامت و عاقبت بخير باشى.  گل نازنينم تا پنج شنبه هفته ديگه.&n ...

سلام عزیزدلم 

مرسی گلم همچنين 

200 صلوات سهم من 

دوستان عزیز کاربر @ملوسکتونم2 من نیستم دوست دیگه ای هستن که به خاطر اینکه هر نام کاربری میزدن تایید نمیشد این نام کاربری رو گذاشتن.  اسلام به ذات خود ندارد عیبی،هر عیب که هست از مسلمانی ماست.مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است ❤ من افتخار دارم به دختری که چادرش تو سختی ها باهاشه     به مادری که امنیت به خاطر دعاشه       به کشوری که قطره قطره خون من فداشه ❤️بار الها جرعت ما را سر و سامان بده  انقلابا مشق هوشیاری به فرزندان بده    قهرمانا در دل میدان بمان جولان بده        رهبرا من مصطفایی دیگرم فرمان بده... ❤️حاج قاسم هنوز هم زنده است....🖤چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم. من محال است که آن را ز سرم بردارم... ای زن به تو از فاطمه اینگونه خطاب است. ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است ♥️حسین میگیری دستامو حسین میبینی اشکامو حسین تو قلبم میمونی دردامو میدونی از چشمای خیسم دردامو میخونی 🖤آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشدهیزم است  . تو تاپیک های سرگرمی، بازی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست. ✨💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هزار صلوات محمدی  .عزیزم اگه صلوات باقی موند دوباره صدام بزن لطفا ...خیر دنیا و آخرت نصیب ❤ ...

گل نازنينم الهى امام زمان عج آمين گوى دعاهات باشن. 

به روى چشم عزيز مهربانم. 

۱۱۰۰ مرتبه ممنونم عزیزم الهی حاجت روا بشی

گل نازنينم الهى به زودى خبر سلامتى همسرت و حاجت رواييت بدى. 

الهى شكر حاجت رواييت بجا بيارم. 

خدا نكنه مهربونم الهى خبر حاجت رواييتون بدى  الهى شكر حاجت رواييتون بجا بيارم.

مرسییی خاهری   میگم یچیز بگم   

۱۳ صفر شنیدی قضیه شووو

میخام برای اینک مهرم بیوفته ب دل پسره  (باز هرچی صلاح باشه )   چیزی بخرم 

چی بخرم هرچی فک میکنم ب جایی نمیرسم

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
مرسییی خاهری   میگم یچیز بگم    ۱۳ صفر شنیدی قضیه شووو میخام برای اینک مهرم بیوفته ...

يه كمربند يا كيف پولى به نيت ايشون بخر و يه قاب عكس به نيت اينكه عكس عقدتون بذارين داخلش. 

يه كمربند يا كيف پولى به نيت ايشون بخر و يه قاب عكس به نيت اينكه عكس عقدتون بذارين داخلش. 

ببینم چی میشه مرسیی 😘😘 میخاسم قلب بگیرم  ولی بیشتر جای کلیدی هست

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

شفاى برادر و شفا و حاجت روايى @mexin   ‍ 

سلامتى و حاجت روايى @137222228riyana    

سلامتى خانواده و سلامتى @zizi100    

شفاى @flora77  

سلامتى و حاجت روايى @انیل،ادل  

سلام دوستان عزيز در ختم شفا و حاجت روايى شركت كنيد و دوستانتون رو دعوت كنيد الهى همگى حاجت روا و عاقبت بخير بشيد.

ببینم چی میشه مرسیی 😘😘 میخاسم قلب بگیرم  ولی بیشتر جای کلیدی هست

گلم جا كليدى رو بيشتر به نيت خريد خونه و ماشين ميخرن. 

سلامتى و حاجت روايى @سرو،محمد     سلامتى و حاجت روايى @آبشارطلایی     حاجت ...

ممنون گلم ۵۰۰تا صلوات سهم من  تونستم ۱۰۰۰ تا میفرستم ان شاالله حاجت روا شی بحق امام حسین علیه السلام

لطفا برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏
ممنون گلم ۵۰۰تا صلوات سهم من  تونستم ۱۰۰۰ تا میفرستم ان شاالله حاجت روا شی بحق امام حسین علیه ا ...

ممنون عزيزم الهى خير دو عالم نصيبتون بشه. 

حاجت روايى @چسب_حرارتی    
خوشبختى و ازدواج عالى @9020    

حاجت روايى @86aqua    

حاجت روايى @tanhadarkhane    

حاجت روايى @ماهپیشانوجان    

سلام دوستان عزيز در ختم شفا و حاجت روايى شركت كنيد و دوستانتون رو دعوت كنيد الهى همگى حاجت روا و عاقبت بخير بشيد.

2706