2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 996517 بازدید | 46661 پست
مممنون گلم نی نی پوش و دنیای صورتی رو داشتم موجودیشون زود تموم میشه

خیلی بابا اه

نی نی ریز پوشم همونارو میاره اونم ذخیره داشته باش 😁😉

من چندبار ازش خرید داشتم زود ارسال داشتن...

ی پیج عمده فروش داشتم لباسای ک ۱۵۰_۱۸۰ میدن عمده فروشه ۸۰میداد اما عمده

چقدر سود داره 🥴🥴🥴

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

تف توش نمینداختی چه برسه پا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آره همه قیمتی هست.دلم شلوار فوتر میخواد.ولی فعلا باید دست ...

😁😁😁

فوترم دوست دارم 

سانس بعدی 😎😁

واای دندون

همسر منم باید دوتا درست کنه

باس سر دندون وام بگیریم بس گرونه 😄

تف توش نمینداختی چه برسه پا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 آره همه قیمتی هست.دلم شلوار فوتر میخواد.ولی فعلا باید دست ...

من سال 83 84، سمت خونتون دندوما درست کردم.ارتودنسی کرده بودم. .. یه دندونپزشکی بود اسمش یادم رفت خیلی کارش خوب بود. یکی از اشناهامون منشیش بود. 

خیلی بابا اهنی نی ریز پوشم همونارو میاره اونم ذخیره داشته باش 😁😉من چندبار ازش خرید داشتم زود ارسال ...

اینا کجای تهرانن؟ باباخیلیییییی سود داره ازین حلزونای اسباب بازی که اومده بازار یه جا میده۸۵یه جا میده ۱۵۰من خریدم۳۰هزارتومن😬ببین دیگه چقدددددسودداره

خدایا همسرمو برام نگه دار  ته همراه پیر بووشم پیری با ته قشنگه♥️♥️♥️♥️♥️
اینا کجای تهرانن؟ باباخیلیییییی سود داره ازین حلزونای اسباب بازی که اومده بازار یه جا میده۸۵یه جا می ...

پیج اینستاگرامن عزیزم

البته سایت دارن من سایت خرید میکنم

مردم خیلییییییییی زرنگن عجیب زود خرید میزنن

امروز لباس خونگی واسه دخترم می‌دیدیم مغازه میداد ۳۵۰ ب بالا

پیجا میدن تهش ۲۰۰

همه پول در میارن من اینجا نشستم 😄

امروز رفتم لوازم خانگی

چای ساز گوسونیک ۳م قسطی ۵۰۰ می‌کشیدند روش..

اسنپ پی هم بدون سود ۳م

نمیدونم بخرم یا با مادر شوهر برم سرای ایرانی ۱۵ماهه چوس تومن بدم 😄😄😄 

نقدی ندایم 

دایما پول لازم دایم 😄

2801