2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 912386 بازدید | 41895 پست
خدا ادمو بی کس نکنه..بی کسی بد دردیهمن با تمام وجودم درکت میکنم 💞💞ان شاالله بیشترشو بهترشو بخری 😍 ...

قربونت برم عاطفه جان. ایشالا بهترینا نصیبت باشه 💚

فروشگاه تندو tandoo.ir 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی دست تکون بخوره گناه نیس دوتا با هم تکون بخوره گناهه 😐😐 راستش اعتقادی ندارم...من کارام همش قبل او ...

خداقوت عزیزم اره البته بچه کوچیک واقعا انرژیتو میگیره .

البته بازم میگم برای تنوع رقص بزن به بدنت مفید هست.

منم مثل خودت جنگجو بودم البته، من بچگییام خیلی ادای رفتار پسرا رو داشتم عشق توپ و فوتبال داشتم مامان ...

تابستونا که مدرسه نمیرفتیم 

اون موقع عشق رمان شده بودم

دبیرستانی بودم

مامانم نمیذاشت کتاب بخونم

نه که نذاره

ولی با رفتارش نشون میداد که خوشم نمیاد نخون

من یواشکی کتاب میخوندم😢

من رسما انقلابی بودم تو خونمون

آروم ولی سرکش… طغیانگر واژه بهتریه

یادم اومد

غرش طوفان الکساندردوما

هفت جلدم بود

قطور

دو جلد میوردم خونه

ولی نمیذاشتم مامانم یه جلدشو ببینه

عجب کتابی بود

خیلی دوستش داشتم

خداقوت عزیزم اره البته بچه کوچیک واقعا انرژیتو میگیره .البته بازم میگم برای تنوع رقص بزن به بدنت مفی ...

قربونت برم 😍💞 

خیلی...

امشب بیشترش پیش همسرم بود راحت بودم....راحت نشسته بودم نو عروسی...

خیلی باهاش بازی میکنه...خسته تر باشه کمتر بازی میکنه

اصلا خونه میاد یا خونه هست خیلی راحتم...

تنها بودنی همش چسبع یک دو سه بهش زدن...قفلع رو‌پام

محل ندم گریه میکنه

عصبی میشم

همه چی ول میکنم یهو میشینم ببینم چی میگه

تابستونا که مدرسه نمیرفتیم اون موقع عشق رمان شده بودمدبیرستانی بودممامانم نمیذاشت کتاب بخونمنه که نذ ...

مامان من سر من و برادرم خیلی سخت گیر بود 

سر من ی کم ارایش میکردم دعوام میکرد

حالا من سفیدم تا ی رژ میزدم تابلو میشدم....می‌گفت چ خبره عروسیه...

شلوار خیلی تنگ ممنوع..

دیگه کم کم بهتر شد

اما کلا سر خواهرم هیچ سختگیری نداشت نداره

مانتو کوتاه.ارایش...بیرون رفتن...

مارو پاره میکردن فقط 😄

تابستونا که مدرسه نمیرفتیم اون موقع عشق رمان شده بودمدبیرستانی بودممامانم نمیذاشت کتاب بخونمنه که نذ ...

چرا یاد زمان شاه افتادم ک انگار حرفای امام یواشکی میخوندی ک ممنوع بود 😄😄 

خب من اینطور برداشت کردم ک اگه کسی رو داشت قرض می‌گرفت طلا نمیفروخت..اصلا ماری ناراحت میشه منم غصه م ...

اخه قرض هم بگیریم بالاخره باید بدیم

بعد من کلا از قرض گرفتن خوشم نمیاد

ببین پارسال همسرم روی زمین پدرش کشاورزی کرد و شانس ما برنج ارزون شد و کلی ضرر کردیم. برنجامون مونده بود این اخری اصلا کسی نمیخرید. هرچی برنج فروختیم پولشو دادیم به پدرشوهرم بابت اجاره زمینش

تو اون مدت که منتظر بودیم برنجا فروش برن هربار میرفتم خونشون مادرشوهر می‌نشست کنار گوشم میگفت پول نداریم چیزی بخریم و همش آه و ناله...و خواهرشوهرمم ازونور میگفت برای عقدم و فلان پول لازم داریم و... دیگه کلافه شده بودم به همسرم گفتم زیر قیمت برنجارو رد کن فقط پولشونو بده تموم شه این قضیه.‌‌.. بعد همینا که اینطوری پیش من اه و ناله میکردن بعد از اون الان حدود یک ساله که زمینشون اجاره ندادن و دارن از جیب میخورن. خیلی هم ولخرجن. ببین چقدر پول داشتن که هنوز تموم نشده! ولی برا ما نداریم نداریم ورد زبونشون بود‌‌‌‌‌.... برا همین از قرضی خوشم نمیاد مخصوصا کسی که با رضایت کامل پول نده. مامانمم تازه خونه خریده نمیشد ازش قرض بخوام میدونم دستشون تنگ شده و چیزی نگفتم. با این حال مامانم خودش هربار زنگ میزنه بهم میگه اگه پول لازم داری برات بزنم منم میگم نه. چون میدونم پس دادنش برام سخت تره از وام 

ببین همسرم خیلی زحمت کشیده برا خانواده ش. بعد حتی یه هزاری هم برا خودش برنمی داشته وقتی مجرد بوده کشاورزی میکرده همه پولا واریز میشده به کارت پدرش و همه خانواده از رو اون خرج میکردن.

خواهرشوهرم زرنگه مجردی دماغ عمل کرده همه دندوناش درست کرده لیزرشو رفته و به قول شوهرم کلا کوبیده از نو ساخته! بعد شوهرم میگه یه طوری پولا خرج میشده که اخرای سال دیگه ته کارت خالی هیچی نداشتیم بخوریم. اینقدر بی برنامه بودن و هرکی هرچی دلش میخواسته میخریده

همسرم تازه فهمیده چه اشتباهاتی کرده. باورت نمیشه ما ازدواج کردیم کلا همسرم دو دست لباس داشت اونا هم داغوووون. نه مادر دلسوز و نه خواهراش دلسوز بودن. حتی برای خواستگاری نگفته بودن داداش بیا بریم برات لباس بخریم مثلا لباست خوب نیست. برای خرید کت و شلوار همسرمو برده بودن ارزون ترین جا برای خرید لباس و همسرمم کلا تو باغ نبوده. برای خرید عقد حتی یه عطر و ادکلن براش نخریده بودن یا یه جفت جوراب نو... تازه من بعد ازدواج یه چیزایی بهش حالیش کردم. همشون فقط به فکر خودشون بودن و شوهرم برعکس به فکر همه بوده به جز خودش... 

اوه چقدر حرف زدم و چقدر غیبت کردم

فروشگاه تندو tandoo.ir 
اخه قرض هم بگیریم بالاخره باید بدیمبعد من کلا از قرض گرفتن خوشم نمیادببین پارسال همسرم روی زمین پدرش ...

خونواده همسر موقع عقد به ما گفتن شما خودتون برا خودتون خرید کنین و ما برا خودمون! چون شهرمون دور بود

گفتیم باشه

ما رفتیم کلی لوازم ارایش و لباس عقد و کیف و کفش و مانتو و شال و شلوار و.... خریدیم

اونا هم برای همسرم فقط یه کت و شلوار و یه پیراهن و یه جفت کفش خریده بودن و تمام

موقع خرید حلقه شد قرار شد من برم بخرم اونا پولشو بزنن. تو طلافروشی فاکتور کردیم و حساب کردیم و بعد فاکتورارو براشون فرستادم. یه تومن اختلاف قیمتشون شده بود

اونا گفتن ما حلقه عروس رو میخریم شما حلقه داماد رو. چون پول حلقه داماد بیشتر شده بود! به شوهرم گفتم چطور موقع خرید که میشه اونا برا دامادرو میخرن حالا اینجا باز میخوان چیزای عروس رو بخرن؟ 

خیلی ناراحت شدم ازین کارشون واقعا بی شخصیتیشونو همون اول نشون دادن. نمیخواستم زیر بار برم ولی مادرم گفت همین اول کاری اوقات خودت و شوهرتو تلخ نکن. خودم یه تومن رو میدم. مثلا فکر میکنن خیلی زرنگن با این کاراشون نمیدونن که فقط خودشونو خراب کردن

لباس عقد که خودم خریده بودم. بعد ما رسم داریم تو جشن عقدی هم لباس عروس میپوشیم. کرایه اونم حساب نکردن باز مادرم زحمتشو کشید

تو عقد دو تا النگوی ضعیف برام خریده بودن ۳ گرمی که همون روز اول شکست. ما گفته بودیم رسممون سرویس طلاس و گردن دختر نباید خالی باشه. تو عروسی هم پدرشوهر و مادرشوهر لطف کردن نفری ۵۰ تومن بهم شاباش دادن

همسرم گفت باید میگفتی تو سند ازدواج برات بنویسن چندمثقال طلا میخوای! منم گفتم مگه اومدن دختر بخرن که نرخ تعیین کنم؟ ولی خنگ بودم با اینجور آدما باید مثل خودشون رفتار کرد 

خلاصه که همسرم بی زبون بود منم بدترررر.  خانوادم که خدای قناعت و ازینا که میگن به خاطر مال دنیا دلخوری پیش نیاد و... اونا هم تا تونستن اسبشونو تازوندن... اه چقدر بدم میاد ازینجور آدما

بچه ها خیلی دلم پره تا کسی نیست یه کم غر بزنم اینجا 😂

شما نخونده رد بشین

فروشگاه تندو tandoo.ir 
2801