2733
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 708685 بازدید | 31818 پست

بچها چون گفتن بیاید اینجا درد دل کنید و مشکلتون رو بگید اومدم اینجا مطرح کنم 

من یه جاری دارم که قبلا وضع مالی ما بهتر بود و اونا خیلی پایینتر ....خیلی مراعات میکردم که داشتهامو نشون ندم که دلش نخواد ...خیلی هواشونو داشتم ....کمک مالی میکردم گاهی 

حالا بعد چندین سال اونا یهو خیلی پولدار شدن وضعشون توپ شده در عرض یکی دو سال ماشین گرون و خونه و زمین و طلا وووو

اصلا از رفتارشون گرفته تا سرو وضع و خونه زندگیشون ازین رو به اون رو شده 

من با جاریم خیلی صمیمی بودم ....ولی الان منو از بالا میبینه 

طلا میخره وسیله میخره به همه نشون میده ولی به من نه 

بارها جلوم از چشم زخم و حسادت حرف زده در صورتی که من حتی روم نمیشه بهش تبریک بگم یه موقع فکر نکنه حسودم و حواسم به وسایلشه

راستش جدیدا خانواده شوهرم خیلی مقایسمون میکنن 

قبلنا هرجا میرفتن ازون بد میگفتن ولی الان شده عروس خوبه و مداااام از وسایلش و سلیقش و لباساش تعریف میکنن جلوم 

وسیله ۱۰میلیونی که من با قرعه به زور میخرم اون براش پول خورده ....خیلی بریز و بپاش دارن و اینو کردن تو چشم همه 

خیلی دارم تحقیر میشم از مقایسه بدم میاد  از اینکه هی از سلیقش و خونه زندگیش تعریف کنن ....خوب همه اینا با پوله دیگه پول باشه سلیقه هم میاد ....راستش دارم ناخواسته حسادت میکنم ....خیلی ناراحتم ارامشم داره از بین میره 

من واقعا سرم تو زندگی خودمه و معتقدم هر کی رزقش توسط خدا مشخص و مقدره ....اما دست خودم نیست هم رفتار خودش که مغرور شده هم رفتار دیگران باهاش و هم داشته هاش حسادتمو برانگیخته.....نمیتونم با همسرم درد دل کنم چون برادرشه ....به کس دیگه هم نمیتونم بگم چون شخصیتم همیشه جور دیگری بوده جلو همه 

بیاید به من بگید چکار کنم بی تفاوت باشم

بچها چون گفتن بیاید اینجا درد دل کنید و مشکلتون رو بگید اومدم اینجا مطرح کنم  من یه جاری دارم ...

بچها این کاربری دوممه چون اون یکی اسمم خیلی تابلو و تکه تو کل فامیل و اشناها تصمیم گرفتم اگه خواستم مشورت بگیرم یا از خودم بگم با این بیام

اخر شب که خلوت شد بهتون میگم کدوم کاربرم فقط الان راهنماییم کنید 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درک میکنم.. چقدر طول کشیده تا اعتبار سنجیتون رو انجام بده،،،یادمه خیلی وقته گفتید مشکل داره، انشال ...

الان از اسفند ماه همین مشکل هست هنوز هم درست نشده واقعا خیلی ناراحتم و پیگیر هم هستم ولی میگن درست میشه نمیدونم واقعا چی کار کنم . 😔😔😔😔

بچها چون گفتن بیاید اینجا درد دل کنید و مشکلتون رو بگید اومدم اینجا مطرح کنم  من یه جاری دارم ...

خوشگلم پول همونطوری ک  میاد ممکنه یه روزیم بره چیزی ک‌میمونه دله شخصیته قوی بودنه

باید انقد قدرتتو نشون همه بدی ک کسی حرات نکنه مقایسه کنه این فقر شعور و فرهنگ اونارو نشون میده ک مقایسه‌میکنن چون فک میکنن اگر پاچه خواری کنن چیزی بهشون میماسه ک شایدم میماسه‌

اتفاقا تبریکتم بگو 

رو زندگی خودت فوکوس کن تلاشتو بزار از دیروز خودت بهتر باشی تو همه چی

یه چیزایی هست ک به‌چشم نمیادمن یه حام با جاریم میبینم میگم شاید دور بودیم نمیدیدم 

ببین من چند ماه باید جم کنم تا به خواستم برسم 

ولی حاری من. یه شبه صاحب میشه ولی من بی منت و با تلاش خودم و افتخارم صاحب میشم اون تا میاد وسیلشو نشون بده شوهرش 💩ه به هیکلش ک اره خونه بابات ندیدی ک من برات خریدم هر وقتم چک داره طلایی ببینه بدون گفتن بر میداره  میبره میفروشه 

ترکیه میخواستن برن بعد از ما. هر روز یه عکس نشون میداد ک  ما میخوایم بریم فلان هتل تو قسمت اروپایی 

منم میگفتم‌خوب میکنید میرید 

میدونی تهش چی شد 

شوهرش با رفیقاش رفت 

گفت زن و چه به ترکیه رفتن 😐😐  دوتا دختر سالم  داره ها  ولی همه دردش اینه پسر بیاره میگه من جاری بزرگم من اول پسر بیارم  بعد تو بیار انگار جنسیت دست خود ادمه دختر کوچیکش  یه سالش نیست تو اقدامه 

شوهرش خییییییلی درآمدش  بهتر از شوهر منه ولی انقد فخر میفروشه زبونن ولی تو تیپ و قیافه و گشتن و خوردن و داشتن نه یکین 

ینی میره یه ساعت میخره 6 میلیون بعد جا میذاره  اینور اونور  بعد زنش منتظر میمونه ک ببینه من‌کدوم ساعتمو نمیندازم بدم اون  بندازه  نه اینکه نداشته باشه داره ولی یا باتری نداره یا به تیپش نمیاد  یا رفته یه حا نیست و نابودش کرده تا شوهرش یکیم برای این بخره 

ظاهر زندگی هیچ کسیو نمیشه با باطن زندگی خودمون مقایسه کنیم  جاری من خیلی پول میاد خونش ولی چیزی نمیبینی ک بگو wooooooowچ خفن چه چیزی خریده یا چ اخلاقی داره چ منشی داره 

بچه هاشم متاسفانه مثه‌خودشون شدن 

هیچ وقت جاری من از هیچی راضی نیست از هیچی چون همش چشمش به اینه دیگران چ غلطی میکنن منم برم همون غلط و بکنم 

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
خوشگلم پول همونطوری ک  میاد ممکنه یه روزیم بره چیزی ک‌میمونه دله شخصیته قوی بودنه باید انقد قد ...

چقد قشنگ حرف زدی ممنونم ازت

اخه جاریم بخدا دیپلمم نداشت دوتا لیسانس گرفت بعد ازدواج 

برای منم موقعیت پیش اومد بدون هزینه برم جایی برای تحصیل اما شرایطش با من جور نبود

اون از همه نظر اوکی هست چیزایی که برای من حسرته برای اون عادی فراهم .....حتی دوست داشتم بچهام قد بلند و هیکلی بشن و کلی هزینه دکتر دادم ولی نتیجه نداد

از نظر ظاهر و زیبایی اعتماد به نفس ....قدرت بیان

نمیدونم چی بگم ....خیلی تو دلم غصه هست دلم شکسته از مقایسه و تحقیر

بیشتر ازینکه خیلی باهاش خوب بودم یه رنگ بودم هیچی ازش مخفی نمیکردم ...حتی پس اندازم ...سفری که میخواستم برم...وسیله ای میگرفتم ...هر چی هدف و برنامه تو زندگیم پیاده میکردم اول به اون میگفتم ....اما اون.....😣😣

حتی تحصیلشم ازم مخفی میکنه از بقیه شنیدم 

خوب چراااا 

بخدا اگه خودش میگفت اینقد زورم نمیومد حس احمق بودن بهم دست میده 

چرااا اینقد من ساده بودم 

تا الانم خیلی چیزا لو میدم جلوش ...اینقد طلا داره من حتی نمیپرسم . تبربک نمیگم یوقت نگه حسوده ....چون در مورد اون جاریم همیشه پیشم غیبت میکنه که چشم نداره طلا و پول منو ببینه و همیشه چشممون میکنه....منم میگه حتما در مورد منم اینارو میگه .....ولی خدا شاهده من بیشتر طلا داشتم ....من زودتر ماشین صفر خزیدم زودتر خونه خریدم 

بعدنا شرایطشون عوض شد....اینارو گفتم که بدونید چشمم پره و ندیده نیستم ...به اندازه خودم اللهی سکر دارم و قانعم به داشتهام ....ولی چه کنم که رفتار بقیه و مقاسشون اعتماد بنفسمو گرفته ازم

@atefe71h    

عاطفه جان  خواستم اینا رو باید بهت بگم..

من مدت زیادی نیست اینجام ولی باخوندن پست هات تقریبا فهمیدم که مهربونی..دلرحمی..برون گرایی ..وساده 

طوری هرچی میشه همونو ساده اینجا میگی که ادم حس میکنه حضور داره تو اون لحظه..

تواین مدت واقعا دیدیم که مادر شوهرت واقعا زیاد میاد خونه تون 

دیشب شاید ناخواسته دلتوشکستم انشالله که اینطوری نباشه🤗

درسته  نمیشناسمت.. ولی من از حرفای این چند وقته ات حس کردم واااقعااا مادر شوهرت تووهمسرتو دوس داره🤗توخونه تون راحته👌شاید اینجا گلایه کنی ولی گفتی که پیش خودش خوش اخلاق وخوش خنده ای و..راحت کاراتو میکنی ..شاید همین اخلااق خوبت باعث میشه حس بد نگیره بخاطر اومدن به خونه ات😍فک نکنه مزاحمه وراحت باشه😁

چون همه میدونیم ادم اگه تو خونه ای که میره حس بد بگیره،یابهش بی احترامی بشه عمرا پاشو نمیزاره👌

شایدناراحت شدی ولی من خودم منظوری نداشتم دیدم امروز پستی چیزی نذاشتی گفتم از طرف خودم اینارو بهت بگم دوستم❤️و از دلت درارم

هم سن دختر شماست  من خیلی کم غذاس  شبا خیلی اذیت میکنه بیشتر از ۶ ،۷ بار بیدار میشه  ...

منم دقیقاااا همینم 

تازه از من خیلیم شیطونه 

الان تو این ساعت از مطب دکتر برگشتم بخاطر سرفه هاش و دونه و جوش های زیر پوستش

خدا هیچ بچه ای رو مریض نکنه 

دخترم شوق نفس کشیدنم👼🏻 مامان بابا دلتنگتونم🖤🥀 ۱۱ تیر ۱۴۰۱ بدترین صحنه ای که میتونستم ببینم رو با چشام دیدم و شکستم اما همین شروع ماجرا بود
چقد قشنگ حرف زدی ممنونم ازت اخه جاریم بخدا دیپلمم نداشت دوتا لیسانس گرفت بعد ازدواج  برای منم ...

همین ک فک میکنه همه چشمشون به اونه و چشمش میزنن ینی توهم داره دیکه ینی خودش ارام و قرار نداره ینی چشمش به دهنه بقیس این ینی اعتماد به نفس نداره 

هر وقت دیدی ناراحتت کردن یه‌چی بخر برای خودت از دلت در بیار

اشتباه میکنی بچه هاتو مقایسه میکنی مگه اسباب بازیه دلت بخواد هیکلی بشن نشدن 

خودشون بزرگ میشن میرن باشگاه از در رد نمیشن 

ما ترکا میگم جهنم اوسون بابا 

ینی بره به جهنم 

نو کیسه بودن از قیافه خیلیا معلومه  تازه به دوران رسیده ها سوییچشون همیشه دستشونه گوشیشون همیشه دستشونه بعذ کیف میارن. با خودشون. چرااا ک فلانی ببین من ماشینم اینه موبایلم اینه 

من‌تو‌خونم لباس راحتی میپوشم  گشااااد خنک 

به من میگه مارک بپوش  چند بار رفتم خونش یا لباسش وایتکسیه یا خشتکش پارس   

جاری‌من گوشی نو خریده بود خدااااا شاهده یه دستمال نانو با خودش میبرد اینور اونور‌ گوشیشو در میاورد  تمیز میکرد دیگه برو تا ته داستان 

💔دیگه آرزویی نخواهم داشت هر بار بیشتر شکستم هر بار کمتر تونستم فراموش کنم هر بار امیدم کمرنگ تر شد و دور تر شدم 💔
2706