2777
2789
عنوان

دورهمی دوستان قدیمی (+جدیدیااااااا)

| مشاهده متن کامل بحث + 1039806 بازدید | 49376 پست
هنوز بهم نگفته چه بیمارستانی میخواد منو ببره.ولی فرقی نداره از لحاظ قیمت زیاد.چون دولتی پرسیدم شبی ۱ ...

چقدر گرون شده قیمتا..من ۱۴۰۰زایمان کردم دکترم پول نگرفت فقط یه هدیه یه تومنی بایه جعبه شیرینی براش بردم موقع کشیدن بخیه😊

پول بیمارستان  دولتی بابیمه دوروور چهارصدپونصدشد

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

عزیزیمن که خودم خیلی دیر فهمیدم ولی بازم از هیچی بهترهمثلا مامانم میره پیش خانمهامیاد پیش بابام میگه ...

اینو حرکتو، مامانم میگه حرف چاپ کردن 😄

نمیدونستم اسمش متن سازیه 

ولی واقعا خیلی جاها ب کار میاد 

ب نظرم چقدر باید باهوش باشی ک از کجا ب کجا برسونی یه مطلبو🤭

متن سازی در جهت مثبتش خیلی خوبه مثلا همین مانتو خریدن ،خوبه ک یاد بگیریم 

ایران خانوم قشنگمون با همه قومیتا و مذاهبشه که رنگی و قشنگه🪷🌺❤️‍🔥پس تویی که کامنت یا تاپیک ضدقومیتی و ضدمذهبی میذاری خیلی خطرناکی ،باید به بدترین شکل باهات برخورد بشه،چون نه تنها شعور نداری بلکه یه کتاب تاریخ هم دستت نگرفتی که بدونی گوشه به گوشه ایران چه تاریخ و ابهتی داره ،پس اگه با خاک یکسانت کردم لایقته🤢
اونم بلدی میخواد 😄😄باید بتونی سر حرف رو باز کنی و بندازی تو مسیر درست من باشم میام میگم ای بابا چه ...

واااای منم همچین حرفایی رو نمیتونم تو دلم نگه دارم. مثلا خواهرشوهر رفته بود لباس مجلسی خریده بود ۷ تومن. من بعدش به همسر میگم همینو فلان جا ۳ تومن میفروشن چقدر گرون خریده!

حالا اگه یه آدم باسیاست باشه میگه واااای چه خوب خریده فلان جا همین ده تومن بود. اینطوری دفه بعدشم بخواد از شوهرش پول بگیره راحت تر شوهره پول میده  

2803
واااای منم همچین حرفایی رو نمیتونم تو دلم نگه دارم. مثلا خواهرشوهر رفته بود لباس مجلسی خریده بود ۷ ت ...

ما هنوز خیلی کار داریم تا درست یاد بگیریم 😅😅

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....
چقدر عجیب برا بخیه و بیرون اومدن بقایا جفت چکار میکردن خیلی ریسک هست اینکار هزار اتفاق ممکنه بیفته د ...

بخیه که نپرسیدم ولی فکر کنم نزده دیگه کاملا به روش قدیمی ها عمل کرده!

مامانم همه بچه هاشو خونه بدنیا آورده و کمک هم نداشته اینقدر راحت به دنیا میومدن که از قبل خبردار هم نمی‌شده که بخواد به کسی بگه بیاد پیشش. فقط برا بچه اولی زودتر فهمیده. به پدرم گفته برو مادرتو بگو بیاد که بچه داره دنیا میاد. پدرم رفته. مادرش گفته هنوز زوده چندروزدیگه بچه دنیا میاد. دردش طبیعیه. خلاصه به اصرار پدرم بعد هزارساااال پاشدن اومدن. (کلا مامانبزرگمم حرکاتش اسلو موشنی دیگه تصور کن 😄) خلاصه که اومدن دیدن بچه دنیا اومده. فک کن مامانم ۱۶ سالش بوده اون موقع خودشم ناف بچه رو بریده. من الان دوبرابر اون موقع مامانم سن دارم تصورشم برام وحشتناکه.ااااییی

فقط موقع تولد من رفته بیمارستان که مثلا به خودش استراحت بده. می‌گفت رفتم اونجا رو تخت دراز کشیدم هی به پرستار گفتم بچه م میخواد دنیا بیاد هی اومدن گفتن نه بابا هنوز وقتش نیست. میگه از تخت اومدم پایین یهو بچه دنیا اومد. سریع ملافه تخت رو کشیدم انداختم زیرم. 

من کف بیمارستان به دنیا اومدم. همیشه ی خدا سردمه 🤣🤣 اینم از شانس ما. همون خونه مگه چش بود رو تشک گرم و نرم میذاشتی دنیا بیام دیگه مادر من

بخیه که نپرسیدم ولی فکر کنم نزده دیگه کاملا به روش قدیمی ها عمل کرده!مامانم همه بچه هاشو خونه بدنیا ...

ان شاالله این ویژگی به شمام ارث رسیده باشه زایمانت اسون باشه 

دوست قدیمی مادربزرگم همینجور بود یبار تعریف میکرد مادر بزرگم میگفت نشسته بودیم دور هم فلان کار انجام میدادیم یهو این خانوم یه جیغ کوچیک زد و وقت نشد حتی اون شلوار گشاد پرچین که میپوشیدن رو دربیاره 

در عرض سی ثانیه بچه بدنیا اومده 

البته بچه ها گویا خیلی ریز بودن همیشه مادربزرگم میگه نگا نکن الان بچه های سکینه خاتون رشید شدن 🤣🤣وقتی بدنیا اومدن قد کف دست بودن 

واقعا زایمان اسون نعمت هست 

بعضی چیزا توی زندگی بدست آوردنی نیست بی خیال شدنیه ....
2804
این کار از نظر من کاملا غیراخلاقیهدر واقع از سادگی طرف مقابل سو استفاده کردنهیا اینکه اون طرف خیلی ر ...

آره اگر واقعااا ی جای بخوایمم حق کسی رو ناحق کنیم واقعااا غیر اخلاقی ب حساب میاد

🥰🥰🥰🥰

ولی بعضی جاهای

لازمه آدم از ی راههای وارد بشه که بتونه از حق خودش دفاع کنه

عزیزم 

من 

نمی دونم برداشت هر کسی از سیاست متفاوت هست

ولی از نظر شخص من یعنی راهی که بتونیم بهترین و مطلوب ترین نتیجه رو بگیریمم  بدون هیچ جر و بحثی و اجازه ندی حقت ضایع بشه

بعضی وقتا این راه رو باید به روز و دعوا رفت که تنش بوجود میاد و جالب نیس

بعضی وقتام با حرف و منطق که طرف حرفت رو قشنگ بفهمه و با هم با نتیجه مطلوبی برسید که عالی ترینش هست

و در این شیوه دیگه نیازی ب راه میانبری نیست

😔😔 

آره اگر واقعااا ی جای بخوایمم حق کسی رو ناحق کنیم واقعااا غیر اخلاقی ب حساب میاد🥰🥰🥰🥰ولی بعضی جاه ...

درسته 

اون سیاستی که میگی رو میدونم منظورت چیه؟

ولی این یکی هم که میگیم غیراخلاقیه خب بستگی به نوع زندگی و رابطه داره

نمیدونم راستش برام جالب بود.اخه من کلا تو لفافه حرف زدن نیستم هرچی بخوام باشوهرم صحبت کنم مستقیم میگ ...

ببین شوهر من یکی خیلی سیاست روش جواب نمیده

بقول خودش که به من میگه: من تو رو بزرگ کردم

یعنی منو خوب میشناسه

دو تا دلیل داره: من خیلی رو بازی کردم و دو اینکه خودشم آدم زرنگیه

منم اهل لفافه صحبت کردن نیستم 

به خودمم نمیگم بی سیاست

2801