2777
2789
عنوان

❌️❌️❌️❌️ نماز رفع طلسم و دعا حضرت زهرا 🌸 خوندید این نماز رو؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1370 بازدید | 125 پست
عزیزم حرز امام جواد رو گرفتی خیلی  چاره سازه  اگه هم کسی هست اطرافت که برات سحر جادو میکن ...

عشقم یه راهنمایی منو میکنی؟

بخدا ۶ ساله زندگیمون نابود شده من مجردم...

یعنی بیچاره شدن پدر مادرم اینطور بهت بگم

دو تا ادم شاغل و با تجربه

همشششش بد بیاری و بد خلقی

یهو نابود شد همه چیمون... من ازشون متنفر شدم حسابیییی دور شدم راضی به مرگشونم شدم حتی

اونام دور شدن

پدرم همه دوستاش بهش نارو زدن شکایت کردن

یعنی داستانایی ک تووخواب هم نمیشد دید !!!

موندم چیکار کنم...

پدر مادرمم معتقد نیستن که پیگیر شن

به یه خانوم سید مطمئنی گفتم

گفت چرا زودتر پیگیر نشدی چقدر جو بینتون عجیبه....

خدایا مرا در شب فقرم بسوزان اما محتاج نامردان مگردان 🕯
من از سوره جن میترسم ، نمبدونم چرا

نه عزیزم چه ترسی سوره قرآن تمامش آرامش بخش و شفاست

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=305677241]منم مقصودم همینه میگم نکنه منبع نداره ک میگن انقدر طرف حالش بد میشه یا چمیدونم کابوس میبینه میگ ...[/QUOT

من از یه خادمم پرسیدم اونم نتونی برایش منبع پیدا کنه 

به نظرم نخوانیدش ممکنه موکل شیطانی داشته باشه 

۱۰۰۰تا دعای ناد علی بخون حتما به اذن خدا هر طلسم و دعایی باشه رفع میشه یا هم یه ختم قرآن بردار به نیت ظهور و سلامتی امام زمان بگو آقا من به این نیت قرآن رو میخوام ختم کنم شما هم سنگینی های زندگی مون رو بردار و هر نیت دیگه ای که داری  من به جز پنج رسیدم جواب گرفتم

شاید بخاطر طولانی نماز بوده کف زمین آدم پاش داغ میشه درد میگیره

من رو صندلی نشسته بودم اخه کمر درد دارم نمیتونم سر پا وایسم 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من از سوره جن میترسم ، نمبدونم چرا

شاید سر اسمشه😂😂😂

خب یه کاری کن

من تازه انجام دادم هنوز وقت نشده اثرشو ببینم ولی خیلی مطمئنه انگار

یکی از کابرای اینجا گذاشته بود

نمک دریایی و سرکه و گلاب رو قاطی میکنی

۷ بار چهار قل و ایت الکرسی میخونی بهش

بعد کل چهارگوشه های خونه بریز بگو باطل کردم اثر دعا و طلسم و....

چیز ترسناکیم نمیشه امنه😐😂😂

حرز امام جواد ۲ ساله خریدم ...ابی دجانه هم خریدم ...احزاب داخل کوزه خریدم...کلیییییی چله قرانی برداش ...

عجیبه واقعا   

نماز شب خوندی؟

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹
شاید سر اسمشه😂😂😂 خب یه کاری کن من تازه انجام دادم هنوز وقت نشده اثرشو ببینم ولی خیلی مطمئ ...

همینم مونده 😂😂 ...مامانم مخالف این کاراس 

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
عجبببب خواب بدی ندیدید اونشب؟؟ میگن باید تا ۷ شب خوند ۱ شب شما خوندید

من کلا مرتب خواب اجنه رو دیدم این مدت 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
[QUOTE=305677241]منم مقصودم همینه میگم نکنه منبع نداره ک میگن انقدر طرف حالش بد میشه یا چمیدونم کابو ...

وای راست میگی

من خودم دنبال یه حرکت امن هستم اتفاق بدی نیوفته

ترسوام

پس هزار تا نادعلی بخونم؟؟ وقتش اینا مهم نیست؟؟ اینکه چمیدونم فاصله نیوفته یا ...

میتونم تقسیم کنم تو چند روز بخونم؟؟

نمازه رو میگن خودش ک چیزی نیست چون سوره قرانه

میگن هر چی هست سر دعا تهشه

ک بنظر منم خیلی ظالمانست میگه طرفو بکشید و.....

از دست این برادرا... بدونم آدم میشه و اون خانوم سایه نحسش از زندگیمون میره میخونم...

من برای برادرم طلسم گرفتن زندگیش از عرش رسید فرش الانم زندانه 

اون کاربر کی بود سر کتاب میگرفت 

یه بار برا من گرفت تگش میکنم

البته فالگیر اینا نیستا بنده خدا😂😂😂 نمیدونم میگیره الان یا ن

چند تا کاربر بودیم توی یه تاپیک گفت براتون سرکتاب رو میگیرم پول ندید الکی اینور اونو کلاه بذارن سرتون

خلاصه گرفت

وای راست میگی من خودم دنبال یه حرکت امن هستم اتفاق بدی نیوفته ترسوام پس هزار تا نادعلی بخونم؟؟ وق ...

با خلوص نیت بخون هر وقت هم خوندی اول و آخرش از خدا حاجتت رو بخواه نماز استغاثه حضرت زهرا و امام زمانم عالیه 

یه بار برا من گرفت تگش میکنم البته فالگیر اینا نیستا بنده خدا😂😂😂 نمیدونم میگیره الان یا ن چن ...

حالا درست گفت ؟؟

آرزو میکنم که ،خدا یکیو نصیبت کنه که اول رفیقت باشه، بعد عشقت! یکی که درکت کنه و بفهمتت، یکی که وقتی بهم ریخته بودی ریشه هاتو به امید گره بزنه و نزاره از هم بپاشی، یکی که دوستت داشته باشه، ۱۰تا اما واقعی! یکی که رفیق لحظه لحظه ی زندگیت باشه، با خنده هات شاد و با گریه هات غمگین، اونیکه وقتی داشته باشیش یعنی ته خوشبختی، اونو برات آرزو میکنم که قسمت قلب مهربونت بشه..!❤️ با کسی باش که قلبت رو قبل از ،بدنت لمس می‌کنه 🗝🩶درازدحام دنیا ،اگر انسانی را یافتی که تو رو میفهمد ؛ رهایش نکن ! چقدر آنها که ما را نمی‌فهمند بی شمارند❌ درخواست دوستی آقایون پذیرفته نمیشود ❌
2801