2733
عنوان

چرا بعضیا اینطورین

147 بازدید | 30 پست

دوستم اومده بود خونمون ما ی بوفه داریم داخلش شیشه وتکا اینا داریم تزئینی دوستم که اینارو دید کلی فحشم داد گفت خونتون نجس رفت چرا بعضیا اینجورین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستت دیوونه هستش

شاید به نظر برسه پادشاه،پادشاهی کند ،اما دراصل این ملکه است که هیئت مدیره رو اداره میکنه 😎          من میتوانم غرش سکوت یک زن را بشنوم (توماس سانکارا )      فمینسم مربوط به قوی تر کردن زنان نمیباشد زنان از قبل قدرتمند بوده اند این درباره تغییر برداشت جهانی درباره قدرت میباشد

دوستت شیشه میزنه؟ 

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل :)                                    ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلتیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...
کاربریتو ترکوندن؟!!!!! :(

آره 💔

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خوش باش که ظالم نبرد راه به منزل :)                                    ما سرانجام شبی،مست و مدهوش و کمی ژولیده،با بدن های به خون غلتیده ،بر مزار نجس و نحس شما میرقصیم...
2706