2733
عنوان

یه قرص لاغری هست یکم گرونه بگیرم؟

69 بازدید | 6 پست

دختر عمم خورده تو دوماه۱۷کیلو کم کرده

من۱۵کیلو کم کنم عالی میشم

و نگید رژیم چون نمیتونم

باشگاه دارم میرم

یه ماهه اش رو میگه۱۵۰۰ به نظرم خیلی گرونه

بگیرم درضمن قرص ها مال شوهرشه 

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰

الان ما بگیم مثلا نمیگیری؟ تو اول اخرش میگیری فقط میخایی ما بگیم بگیر احساس عذاب وجدان پول خرج کردنه کم شه مگ ن :/

...What the fu                                                      

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان ما بگیم مثلا نمیگیری؟ تو اول اخرش میگیری فقط میخایی ما بگیم بگیر احساس عذاب وجدان پول خرج کردنه ...

اتفاقا بیشتر نظرم رو نگرفتنه

ولی واقعا مجبورم

💛گروه زرد💛  شروع رژیم :۱۴۰۲/۱/۳ وزن شروع۸۳.۶۰۰ هدف اول : ۷۹~~~~هدف دوم : ۷۵~~~~ هدف سوم:۶۹~~~~ وزن هدف:۶۳~~~~ وزن فعلی (ناشتا):  ۸۲.۹۰۰
اتفاقا بیشتر نظرم رو نگرفتنه ولی واقعا مجبورم

پس حالا ک مجبوری من اجازه میدم بگیری 😞

...What the fu