2733
آفرین عزیزم بسلامتی از این مرحله هم گذشتین دقیقا انگار خاطرات منو تعریف کردی منم دو تا دخترامو همینطور 21 ماهگی از پوشک گرفتم برخلاف تصورم ک فک میکردم خیلیییی سخته جز سه روز اول ک مدام دستشویی بودیم خیلی راحت بود فکرشم نمیکردم اینقد راحت باشه خدا رو شکر نکته ی طلایی *داشتن آرامشه*
بسیااار ممنووون فقط سن اصلی از پوشک گرفتن کی هست؟؟! دخترم ۲۳ ماهست

من مــــوفق خواهــــم شد 👍نه فـورا ولــــی حتــــــــــما 💜💜💜حسبی الله !...توکلت علی الله !...و الله خیر الحافظین 💜💜💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبینا وقت خواب شورت آموزشی پاش کن. حتما قبل از خواب ببرش دستشویی. خوراکیهای مدر مثل هندونه شبها نده. حتما هم قبل از خواب دستشویی رفتن صبح رو باهاش مرور کن که توی ذهنش بمونه.
LilySlim Weight charts
2706