2733
عنوان

چند ماه نماز نمیخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 973 بازدید | 102 پست
چند بار اینکار کردم ولی بعد گفتم جلوی همسایه ها زشته 

بیخیال بابا حرف مردم برات مهم نباشه اینطوری خدا راضی هستش حداقل آخرتت خوبه

مطمئن باش خدا کمکت میکنه 

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جریان و حکمت نماز و هر چی در مورد نماز میدونی میشه بهم بگی

پایین تر گفتم عزیزم .ببینید نماز و عبادت یه سری فرکانس ها و امواج خیلی مثبت از نوع نور داره .اینو از دید مذهب نمیگم .اینو مدیوم های خیلی مجرب و استادان علوم غریبه و خفیه کاملا مشاهده کردن این انتشار نور رو .همینطور قرآن خودش تمام سورها و آیه های قرآن موکل ،ملک و ملک موکلین هم از نوع جنی و هم فرشته ایی داره .یه سری از یهودیان کابالایی هستن که از همون قرن ها پیش در تلاشن تا با ارتباط گرفتن و تسخیر کردن شیاطین و موکلین دنیا رو تو مشت بگیرن که در این صد سال اخیر خیلی شدیدتر شده فعالیت هاشون.در عالم مثالی و اختری تمام این ذکرها و نمازها و قرآن خواندن ها مثل یک منبع انرژی نورانی جمع میشه و مثل یک انبار مهمات میشه برای مقابله نیروهای خیر و مثبت با نیروهای منفی و سیاه همین یهودیان کابالایی و کلا شیاطین .خود همین یهودیان کابالایی که جادوگران بسیار قهاری هم دارن مرتبا با ذکر و مناسک خودشون اون منبع انرژی سیاه خودشونو در عالم مثال قوی میکنن.همین ها که در واقع ایلومیناتی ها هستن از طریق همین اجنه شیطانی و قدرت جادوگری خودشون سالهاست دارن تلاش میکنن مردم رو خصوصا مسلمانان و مسیحیان رو به سمت تنبلی ،فساد،بی ایمانی و بی دینی  ،گناه و بی انگیزه شدن در فراگیری علم و دانش و ...بکشن.که موفق هم بودن برای همین استادان معنوی مسلمان ما که خودشون هم در حال مبارزه با اینها هستن خیلی تاکید میکنن مردم خصوصا مردم ایران و خصوصا شیعه ها تا جایی که میتونیم هر روز ذکر های رحمانی خودمونو اسامی مقدس خدا مثلا رو بگیم .نماز بخونیم ،به مساجد و جاهای متبرکه بریم چون این مکان ها درگاهی هست به سمت عالم مثالی مکان و جهان اسلام .وبصورت مستقیم انرژی و نور عبادات و ذکرهای ما از اون جا (مساجد و زیارتگاه ها ) وارد بعد مثالی میشه که همین باعث تقویت نیروهای خیر و فرشتگان و موکلین و محافظین ایران و مردم ایران و کلا مسلمانان میشه .ببینید اصلا مسئله سیاست و حکومت بکنار هست الان مسىله خود مردم. ایران و مسلمانان هستن .چون این کابالاهای یهودی و شیاطین شان تمام هدفشون نابودی مسلمانان ،مسیحیان زرتشتیان و گفتم خصوصا ایران هست .بحث و این موضوع خیلی مفصله و حتما یه سری اطلاعات در زمینه های دیگر رو حتما باید داشته باشید تا متوجه موضوع بشید وگرنه احتمالا این صحبت‌ها بنظرتون مسخره و غیر قابل پذیرش میاد .

همین شیاطین به دستور جادوگران یهودی صهیون و کابالایی وارد ذهن و فکر مردم میشن و مردم رو نسبت به نماز خواندن تنبل و بی اعتقاد میکنن .الان چندین ساله رفت و آمد اجنه و شیاطین و موجودات منفی و شریر به دنیای ما و زندگی مردم به شدت زیاد شده .ولی از اون طرف هم کارگزاران نور و نیروهای مثبت و خیر هم دست بکار شدن چون دنیا و کره زمین خیلی اوضاعش بد شده و اینها دارن مقابله میکنن با این شیاطین انسانی و غیر انسانی .از اون طرف هم کارگزاران نور به کمک و دخالت ما هم نیاز دارن .ما هم از طریق معنویت و انسانیت و عبادت و مهرورزی و محبت به هم نوع به طبیعت و به تمامی جانوران و حیوانات و درختان و حتی جامدات مثل کوه ها ،دریاها ،خاک و زمین و هوا میتونیم کمک خیلی عظیمی براشون باشیم .در واقع برای نجات خودمون .

چند بار اینکار کردم ولی بعد گفتم جلوی همسایه ها زشته 

مطمعن باش نمازت مورد قبول خدا هست .تو خونه پدریت داری نماز میخونی .پدر و مادرت باید مدیونت هم باشن که با این نمازت داری نور و برکت و فرشته ها رو وارد اون خونه میکنی .تو رو خدا اینجور فک نکن که در جای غصبی داری نماز میخونی .عزیزم شما حق آب و گل داری به اون خونه .

میشه امروز بخونی روزتم خیلی متفاوت میشه❤️

شما که نمازخون هستین:
خوش اومدین به آغوش رحمت، مغفرت و اجابت خدا!
خدا که مهربانِ بینهایته، ما رو دعوت کرده که نماز بخونیم تا خدا مهر و رحمت بینهایتش و بهشت و مغفرتش رو نصیبمون کنه.
برای مداومت در انجام نمازها، همت کنین و از خدا کمک بگیرین و به اهل بیت متوسل بشین.
مهر و رحمت بینهایت الهی در نماز و سوره حمد.
بسم الله الرحمن الرحیم.
رابطه سوره حمد میان رب و عبد:
شیخ طوسی بزرگ فقیه و اصولی و مفسر کمنظیر در کتاب امالی، و چهره برجسته حدیث شیخ صدوق در کتاب عیون اخبار الرضا از حضرت عسکری از پدرانش از امیر المؤمنین (ع) روایت میکند که آن حضرت فرمود:
رسول خدا گفت: خدای عزّ وجلّ فرمود: فاتحه الکتاب را میان خود و بنده ام تقسیم کرده ام، نیمی برای من و نیمی برای بنده ام و حق اوست هر آنچه بخواهد.
هنگامی که بگوید: بِسْمِ اَللّاهِ اَلرَّحْمَانِ اَلرَّحِیمِ خدا میگوید: بنده ام به نام من آغاز نمود، بر من سزاوار است که امورش را به نفع او به نتیجه برسانم و در احوالش برکت قرار دهم.
چون بگوید: اَلْحَمْدُ لِلّاهِ رَبِّ اَلْعَالَمِینَ خدا میگوید: بنده ام مرا ستایش کرد، و دانست که یقیناً همه نعمتهائی که در اختیار اوست از سوی من است، و بی تردید بلاهائی که از او برطرف میکنم به نیروی فضل و احسان من است، شما را «ای فرشتگان»، گواه میگیرم که به نعمتهای دنیایش نعمتهای آخرت را نیز بیفزایم، و بلاهای آخرت را از او بگردانم، چنان که بلای دنیا را از او برطرف نمودم.
زمانی که بگوید: اَلرَّحْمَانِ اَلرَّحِیمِ خدای جل جلاله میگوید: بنده ام گواهی داد که من رحمان و رحیمم، شما را «ای فرشتگان» گواه میگیرم که: بی تردید از رحمتم بهره ای فراوان و نصیبش را بسیار میدهم.
هنگامی که بگوید: مَالِکِ یَوْمِ اَلدِّینِ خدای جل جلاله میفرماید: شما را گواه میگیرم همچنان که اعتراف نمود، من مالک روز پاداشم، البته حسابش را روز حساب آسان گردانم و از بدیهایش گذشت کنم.
چون بگوید: إِیَّاکَ نَعْبُدُ خدای عزّ و جلّ میگوید:
بنده ام راست گفت، فقط مرا بندگی میکند. شما را گواه میگیرم که حتماً برای بندگی اش آنچنان پاداشی دهم که هرکس بندگی اش را نسبت به من مخالفت کند افسوس و غبطه بخورد.
زمانی که بگوید: وَ إِیَّاکَ نَسْتَعِینُ، خدای عزّ و جلّ میفرماید: بنده ام فقط از من کمک خواست و به من پناهنده شد، شما را گواه میگیرم که بی تردید مددکار اویم و قطعاً در سختیها به دادش میرسم و روز گرفتاریش یقیناً دست او را میگیرم.
چون بگوید: اِهْدِنَا اَلصِّرَاطَ اَلْمُسْتَقِیمَ تا آخر سوره، خدای عزّ و جلّ میگوید: این بنده من است و برای اوست آنچه بخواهد:
دعای بنده ام را مستجاب کردم و آنچه خواست به او عطا نمودم و او را از آنچه در هراس و نگرانی است امان دادم.
منبع: جلد اول تفسیر حکیم علامه حسین انصاریان.
بندگی و عبادت حق، سبب رشد و كمال و خير و سعادت و حيات طيبه و به دست آوردن بهشت است.
كلام نورانی حضرت امام صادق عليه السلام بيان می كند كه:
بدان كه او محتاج خدمت تو نيست و بی نياز از عبادت و دعای توست، و اين كه تو را خوانده است از روی فضل و كرم اوست، تا در حق تو رحمتی نمايد و از عقوبت خويش دورت نمايد و از بركات رحمت بسيارش بر تو نازل گرداند، تو را به راه (جلب) رضايتش رهنمون گردد و در مغفرت را به رويت بگشايد.
مصباح الشريعة: 87، باب 39؛ بحار الأنوار: 81/ 230، باب 16، حديث 3.
منبع: شرح دعای کمیل علامه حسین انصاریان.
جلوه هایی از رحمت و مهربانی واسعه الهی:
https://www.ninisite.com/discussion/topic/7657611

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

زنگ بزنین به شماره 096400 بپرسین.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه خدا در زمینیم و باید کانال رحمت الهی باشیم، در آخرت همه با هم بریم بهشت! تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال 1400 اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.