2777
2789

اگر روانشناس بشید دیگه چی میگید؟ 

به خاطر همین هست که یک عده از همکاران نمی تونند با مراجعین همدلی کنند و بعد کار ما رو هم زیر سوال می برند 

نگین علینقی🌺 تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

تاپیکا همش شده یا انرژی منفی یا جهل و خرافات ، وضعیت پربازدید هم که فاجعه ست

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
2803

حالا بذار یک چیزی بگم، من هر وقت مشکلات مراجعینم باور نکردم و درک شون نکردم خدا گذاشت تو کاسم 😅🤧🤕

بعدش گفتم خدایا غلط کردم و رفتم همدلی رو یاد گرفتم 😅🤕

نگین علینقی🌺 تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
حالا بذار یک چیزی بگم، من هر وقت مشکلات مراجعینم باور نکردم و درک شون نکردم خدا گذاشت تو کاسم 😅🤧🤕 ...

الان ما هم باید با خیال پردازی یک عده کاربر همدلی کنیم ؟!

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
حالا بذار یک چیزی بگم، من هر وقت مشکلات مراجعینم باور نکردم و درک شون نکردم خدا گذاشت تو کاسم 😅🤧🤕 ...

نه بحث اینا نیست

شما ببین یکی دنبال یه رابطه سمیه

یکی دنبال انتقامه

بعدی کمک میخواد نظر میدی حرف خودشو میزنه دنبال ۴ نفره تاییدش کنن

پر از تنافضه تاپیکاشون

2804
جهل و خرافات رو بیشتر چه تاپیکهایی می دونین؟ میشه مثال بزنین

الان کامنتتونو دیدم، استارتر کامل توضیح دادن.

جایی را ترك کردم که در آن خوشحال نبودم و ترك آنجا نیز مرا خوشحال نکرد، اما می‌دانستم انسان در مکانی که بیمار شده هرگز درمان نمی‌شود.🌱 من احترام رو به شعورِ آدما میذارم نه سن و سالشون.🤝🏻
2805
اکثرمون اینستا هم پیج داریم بنظرم بار روانی محیطی که توش هستیم ما رو تو همون مسیر حرکت میده مثلا اینستا به تقلید از یک عده بلاگر که ممکن با اغراق زیاد از خوشبختی به نمایش میزارن! به زور هم شده ادا خوشبخت رو در میاری 😅 حتی یک عده که پول زیر زبونشون مزه کرده از درد و رنج هم بلدن چطوری پول در بیارن و جذب مخاطب کنن ( یک مورد دیدم همسرش برق گرفته بود و رو به مرگ از خودش لایو میذاشت در حال گریه و ...🤦 بنده خدا آخر هم فوت شد ) 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2801