2777
2789
عنوان

سقط با قرص در پنج هفته

| مشاهده متن کامل بحث + 10315 بازدید | 27 پست
از اول خونریزی داشتم قلبش تشکیل نشد طبیعی تو خونه سقط کردم ولی بقا یا موند مجبور شدم کوتاژ کنم 

باور کن منم مجبور میشو کورتاژ کنم .ای خدا خودت کمکم کن .اونقد حالت تهوع دارم ک نگو .اندازه دوتا پد همش خون ریزژ داشتم

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

چرا تاثیر داره بازم انجام بده پیاده روی تند برو چون دوست من همینکارارو کرد تا افتاد

باشه گلم دوستت چند روز ظول. کشید تا دفع شد 

من خواهرم هفته بالاتره شما بود ولی خیلی خون اومد

بعضیا میگن اصلا تو پنج هفته قرص اثر نداره .موندم پس چرا دکتر بهم قرص داد 

2803
بعضیا میگن اصلا تو پنج هفته قرص اثر نداره .موندم پس چرا دکتر بهم قرص داد 

دقیق یادم نیس هفته چندم بود ولی قلب بچه تشکیل نشد

طهر بستری شد ،قرص خورد 

تا شب پاشد بره دستشویی سقط کرد 

مرخص شد رفت خونه بازم یه تیکه کوچیک که مونده بود اومد

ولی کورتاژ نشد

انشالله شمام نشی

دقیق یادم نیس هفته چندم بود ولی قلب بچه تشکیل نشد طهر بستری شد ،قرص خورد  تا شب پاشد بره دستش ...

عزیزم برام دعا کن .کارم به کورتاژ نکشه .ای خدا

2804

من قرصشو دارم واسه خودم از آشنای مورد اعتماد گرفتم ولی قبل از استفاده خود به خود خونریزی کردم و بچه سقط شد حالا ورق کامل قرص مونده لازمم نمیشه کسی اگه خواست درخواست دوستی بده حرف بزنیم براش میفرستم

من هم متاسفانه دوبار سقط داشتم هر دوبار هم از این شماره 09368276195 قرص تهیه کردم.دفعه اول پارسال بود که ۷هفته بودم سقط کردم٫ بار اول چون خیلی میترسیدم قبل مصرف داروشون رو نشون پزشک متخصصم دادم که اصالت داروشون رو تایید کرد و تاریخ داشت.روش مصرف قرصم خودشون بهم توضیح دادن و خداخیرشون بده موقع مصرف تا پایان سقط تلفنی همراهیم کردن طی ۴ساعت به خونریزی افتادم و خیلیم راحت انجام شد.سقط دوممم ک تقریبا یک هفته پیش انجام دادم دیر فهمیده بودم باردارم سن بارداریم یکم بالا رفته بود ولی امروز سونو دادم خداروشکر گفتن کامل دفع شده و رحمم پاک شده بود.شمارشو میزارم برای کساییکه دنبال یه پزشک مطمئن هستن که کمکشون کنه برای سقط.

بگین خانوم صالحی شمارتونا داده چون من چند بار برای خودم و اشناهامون ازشون قرص تهیه کردم منو کامل میشناسن دیگه 

سلام دوستان.منم ناخاسته باردارشدم و بچم کوچیک بود و خیلی دربه در دارو بودم و نمیتونستم اعتماد کنم.البته پارسال بود و داخل همین نی نی سایت خانم حسینی رو معرفی کرده بودن خیلیا راستش اول فکرکردم تبلیغ هست ولی باهاشون تماس گرفتم حس خوب ازشون گرفتم و دارورو سفارش دادم ویکروزه ب دستم رسید شهرستان بودم.هم داروشون خوب بود هم راهنماییشون دلسوزانه بود همونطور که دوستان گفته بودن.6ماه پیشم به جاریم معرفیشون کردم.ایشونم ازشون تهیه کردن و راضی بودن.این شمارشونه امیدوارم بتونم کمکی کرده باشم چون درک میکنم.09385283917