2733
خدا روح همه رفتگان رو غرق شادی و آرامش کنه و بازماندگان رو صبور من نه ماه مادرم رو از دست دادم تو ...

خدا رحمتشون کنه عزیزم داغ مادر خیلی سخته

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

براماحدود۱۸ماهه که رفته فقط زنده ایم دیگه ماهازندگی نمی کنیم...حدود۳ماهم میشه که برادرم رفت طوری شدک ...

عزیز دلم خوش به حال مادرت که این درد بزرگو ندید حداقل تو این دنیا نبود خاله من مرگ دو تا پسرشو دید دق کرد مرد ۴۵ روز بعد 

ایشاالا همین امشب میان به خوابتون . امروز یعنی الان براشون یاسین بخونید 

چشم براشون یاسین میخونم چهل تا آیت الکرسی خوندم

مممنونم خدارحمت کنه پدرومادرشماهم من که کلافراموشی گرفتم همه چی یادم میره....

حق داری، امروز  با خواهرم کلی گریه کردیم چون حال هیچکی خوب نیست با هیچی حالمون خوب نیست من تمام موهام سفید شده

اخی عزیزم خوش به سعادتشون  ایشون قطعا جایگاهشون توی بهشته و اقا حتما حواسون به مادر بزرگوارتون ...

خدا الهی قلبت رو شاد کنه همشهری

من برج دو فوت شد تاپیک زدم بمونه به یادگار تموم دردهای دلم .....برای تموم بغل هایی که نکرد برای تموم ...

خدا رحمتشون کنه جاشون توی بهشت داغ مادر خیلی سخته

عزیز دلم خوش به حال مادرت که این درد بزرگو ندید حداقل تو این دنیا نبود خاله من مرگ دو تا پسرشو دید د ...

دقیقاهمه تومرگ مادرم مونده بودیم آخه مشکل خاصی نداشت...ولی بعدکه برادرم رفت حکمتشوفهمیدیم...مادرم همش می گفت ازخداهیچی نمی خوام فقط دل بی داغ برم...خدارحمت کنه رفتگان شماهم خیالتون بنده خداچه زجری کشیده..

۴ روز دیگه سالگرد دوسالگیشونه  و ده روز دیگه اولین سالگرد پدرم 😔

چقدررر شما صبوری😪😪😪

سه تا داغ 

یادمه قبلا درباره اش صحبت کردین 

برادر و خواهر دیگه ای دارین؟

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
دقیقاهمه تومرگ مادرم مونده بودیم آخه مشکل خاصی نداشت...ولی بعدکه برادرم رفت حکمتشوفهمیدیم...مادرم هم ...

خدا بیامرزه

برادرت چرا فوت شد

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
آخی عزیززم  خدا بیامرزه مریض بودن ازشون فیلم گرفتی؟

سرطان داشتن دیگه دکترا جوابشون کردن همزمان با زایمان من رفتن توی کما چند ماه بعدم فوت کردن با اینکه سیسمونی دخترم و خودشون فرستادن ولی حتی متوجه نشدن من زایمان کردم حتی دخترم و ندیدن زمانی که با دخترم رفتم شیراز پای تابوت کنارشون نشستم دخترم و نشونش دادم ولی خوب مادرم دیگه نبود که حتی بهم تبریک بگه یا دخترم و ببینه 

2706