2733
عنوان

بی بی چک مثبت ،آزمایش خون منفی، خونریزی غافلگیرانه

| مشاهده متن کامل بحث + 67602 بازدید | 118 پست
چینی ها میگن کتری آبی که بالا سرش بشینی جوش نمیاد .... اینقدر بی بی چک بازی نکن خواهرم .... زمانی که بارداری درست حسابی باشه فوقش یه هفته دیرتر می فهمی ... 22 و 24 آخه برای چی بی بی چک میذاری که با روحیهء خودت بازی کنی ... همین که باردار میشی خودش یعنی باردار میشی ... یه مدت ول کن هی به خودت استرس وارد نکن .... نی نی وقتش که باشه میاد و میمونه برات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام گلم . احتمالا مال سطح هورمونات هست منم روز 27 بیبیم مثبت شد ولی بتام 3 بود . اما با گذشت زمان نه پریود شدم تازه بیبی ها هم پر رنگ شد تادیروز بعد از 1 هفته روز پری از دادم بتام 1115 شد . اگه واقعا مثبت باشه پری نمیاد و پر رنگتر میشه .

تازه منم سقط داشتم گلم . اینقدر سریع بتا نمیره پایین که . من 1 ماه بعد از سقطم گفتن از بده دادم بتام 4 شده بود . با اینکه با بتای 600 سقط کردم فکر کنم . حالا حساب کن . پیش میاد . انشالله که به زودی مامان شی .
منم الان دچار همین مشکل شدم دو روز پشت سر هم بی بی چک زدم مثبت بود اما بتا 1.2 !!!!!!!!!! نمی دونم دارم داغون میشم یعنی ممکنه باردار باشم آز نشون نده؟
روزگارا که چنین سخت به من میگیری
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست
گرچه دلگیرتر از دیروزم
گر چه فرداها مرا میخوانند
لیک
باور دارم دلخوشی ها کم نیست
زندگی باید کرد
گاه با یک گل سرخ
گاه با یک دل تنگ
گاه باید رویید در پس این باران
گاه باید خندید
بر غمی بی پایان
منم این مسئله واسم پیش اومد یک بار

یکی از دوستان راست می گفت بسکه عجله داریم واسه گذاشتن بی بی چک، کاش اصلا این بی بی چکا وجود نداشتن
دختر نازم، عروسکم، تو معجزه ی خدایی، پسر قشنگم تو هدیه ی خدایی
سلام هرمیداس و انسیه جون .منم 31 پری هستم امروز باید پری میومد اما نیومد دوروز مونده به پری بتا صفر بود و از منفی..اما بی بی چکا پشت سر هم مثبت میشن.نمیدونم چه کار کنم...
سید علی من 25 اردیبهشت 93 همه زندگی من شد...همه ی امید من...خدایا خودت نگه دارش باش.
سلام مامانای گل.منم یکبار بی بی چک مثبت بود و بعد هم آزمایشم بتا 21 بود ولی بعد خونریزی کردم و بتا 8 شد. الانم دوباره تو اقدامم اینبار هم بی بی چک مثبته و بازم میترسم اون وضع پیش بیاد.احساس لک بینی هم دارم خیلی میترسم.
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
اضطراب منو کشت بخدا
اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ )رعد آیه8) ا می داند که هر زنی ) در شکم خود ( چه چیز حمل می کند ) و بار او پسر یا دختر است ، و وضع جسمانی و روحانی ، و کیفیّتو کمیّت استعدادها و نیروهای بالقوّه در او چگونه است ( ، و می داند که رحمها از چه چیز می کاهند و بر چه چیز می افزایند ) و فعل و انفعالات دوران عادی و قاعدگی و آبستنی آنها چگونه بودهو زمان حاملگی و زایمان چه وقت و چقدر و بر چه منوال است ( ، و هر چیز در نزد او به مقدار و میزان است ) و از اندازه معیّن و حساب مشخّص برخوردار است ( .
عزیزای من همین استرس کوفتیه که نمیزاره ماها مامان بشیم دیگه
وقتی استرس داشته باشیم یه هورمونی تو بدن ترشح میشه که نمیزاره جایگزینی انجام بشه شماها که بی بی چکتون مثبت شده دیگه استرس نداشته باشید و با انرژی مثبت یکم منتظر بمونید تا تکلیفتون مشخص بشه
شاید حاجت من در بند کلامی از جانب تو به خدا باشد...حاجتم حاجت روا شدن دوستای گلمه
سلام کسی اینجا هست به من کمک کنه هفت روزه پریود نشدم چند روز پیش رفتم ازمایش منفی شد احتمال داره که باردار باشم?احساس ضعف دارم خستگی گاهی اوقات زیر شکمم درد میکنهتا حالا هم اصلا سابقه دیر کردن پریود نداشتم
پسرم بیست و یک هفتش شده .خدایا این هدیه قشنگی که تو تولدم بهم دادی مراقبش باش
2706